Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek lehet az állatvédő...

Szerintetek lehet az állatvédő aki megeszi a húst?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
persze
2013. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség. Én is szeretem az állatokat, de azért a haszonállatot hadd ne sirassam már meg. Az arra való, hogy megedd. Az erdőben szaporodik a vad, mint a bolond, lerágja a termést, sírnak a gazdák. Az is aranyosnak aranyos, de azért ne tegyen már tönkre egy gazdaságot. Jól néznének ki az emberek, ha inkább éhen halnának, mert nincs pénz a termésből, mert jajj cuki állatkák, ne együk meg őket.
2013. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Persze, sőt, állatbarát, állatszerető is gond nélkül lehet bárki, akinek csak annyi a "bűne", hogy néha eszik egy kis csirkepörköltet :D

Csak gondolj bele, mi van akkor a természetvédőkkel? Nekik meg éhen kéne halniuk, mert ők az állatokat, növényeket és a gombákat is védik, és így már nem is ehetnek semelyikből?

2013. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
72%
Persze hogy lehet! A természetben nincsenek szerinted ragadozók és mindenevők? Nekünk is ki kell elégíteni az igényeinket!
2013. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat.:)
2013. jún. 17. 09:33
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is így voltam vele, hogy lehetek-e állatorvos, ha húst eszek?
2013. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is lehet.

Az állatvédők az állat kínzás és az állatok értelmetlen öldöklése ellen vannak (elefántot csak az agyaráért stb..)

2013. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
81%

Vegetáriánus nem lehetsz, ha húst eszel, állatvédő igen.


Ha eszel paradicsomot, meg paprikát, attól még lehetsz természetvédő. :)

2013. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Persze hogy lehet. Sajnos én is eszem húst, csirkeghúst, pedig szívem szerint nem ennék, de mégsem tudok lemondani róla...

És ha már itt tartunk a tej, a tojás stb..is úgy készül a legtöbb esetben, hogy nem jól bánnak az állatokkal, de sajnos muszáj ezeket is fogyasztani...

Erről szól Bonifert Anna: Állatvédők könyve (én is csak részletekt olvastam belőle, de nagyon megindító, elgondolkodtató...)

Ha lenne más választás akkor másként táplálkoznék....

2013. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 glaslo1 ***** válasza:
Barátkozz mindenféle döggel és legelj!--Hamarosan mind annyiunkak ez lesz a sorsa!
2013. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!