Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Normális dolog az, hogy az...

Normális dolog az, hogy az ismerősömnél 6 év alatt már vagy 30 kiscica elpusztult?

Figyelt kérdés

vidéken élő ismerősömnél van 1-2 állandó macska, mindig beszöknek hozzájuk a kandúrok, és jön az eredmény. Vagy 5 kiscica, aminek a fele megvakul valami bakteriális fertőzés miatt, de ha meg is maradnak, akkor csak is max. 1-2 évig.

Hát én nem tudom, én akiket eddig ismertem, nekik még 15 éves macskájuk is van, de ezeknek tényleg kb a 6 év alatt rengeteg elpusztult, kicsi nagy, megvakulnak, stb...és simán elnézegetik ezt, nem tesznek ellene semmit. Minden vacakra van pénz, de az állatok ivartalanítására, gyógykezelésére nincs.

Szerintem ez iszonyat állatkínzás, de mivel az ismerőseim, és hiába mondtam már vagy 1000x, egyik fülükön be, a másikon ki. Én csak egy panelbunkó vagyok, aki nem ért hozzá.

Mi a fenét tudnék csinálni? Köszönöm.



2013. júl. 21. 07:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos sokféleképpen "szeretik" az emberek az állatokat.

Én is tudom milyen sokba kerülnek az orvosi költségek, de ennek tudatában vállalnék be cicákat.

1 kutyulim van, de neki mindent megadok, ami kell, ivartalanítva van ő is szegény.

Igen, van aki úgy gondolkodik, ha csak úgy boldog egy állat, ha teljes életet élhet, szerencsétlen macskák meg eléggé leamortizálják magukat életük folyamán.

2013. júl. 24. 07:54
 12/14 anonim válasza:
60%
És az elhullott macskákat nem ássák el? Pedig jobban tennék, mivel a macskadög rendkívül büdös.
2013. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy bomló gyk-s kommentelőnek sincs sokkal jobb szaga.
2013. aug. 2. 15:15
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindig is mondtam, az ember ostoba.
2013. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!