Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fel lehet jelenteni őket? (kutya)

Fel lehet jelenteni őket? (kutya)

Figyelt kérdés
Az összes kutyájuk szabadon mászkál az utcán. Ezzel még nincs bajom mert nem támadnak senkire és nem néznek ki rosszul a koszt leszámítva. De most megjelent egy pitbull vagy staff kölyök(nem tudok különbséget tenni a 2 fajta között). Szegény sovány. Ő is az utcán sétál folyton és néha odamegy a gazdáihoz meg más emberekhez. Nagyon barátságos és remek családi kutya lenne belőle. De egy ilyen fajta ilyen gazdák mellett... Mondjuk a többi kutyájuk se vad de igazából nem is biztos hogy ők nevelik. Valószínűleg csak azért vették mert "menőzni" akarnak vele. A mi kutyánkhoz is odament barátkozni kerítésen keresztül de anyukám elzavarta. Mondtam neki hogy valamit csinálni kéne de azt mondta nem olyan sovány hogy foglalkozzon valaki az üggyel. És a legtöbb menhely tele van ezért még el is viszik a kutyát valószínűleg csak egy sintértelepre kerül ahol elaltatják. Mondtam hogy legyünk ideiglenesen a gazdái de azt mondta ő egy harci kutyát nem fogad be(pedig a mi kutyánkban is van de azt mondja hogy csak azért nem jön elő mert csomó más fajta is van benne) és a gazdái majd rám rám támadnak amiért feljelentettem őket(ettől én is félek mert elég primitívek)+A mi kutyánk lány és nincs ivartalanítva. Mit tudnék csinálni? Nem akarom hogy bántsanak de azt se hogy szenvedjen egy kutya és végignézzem ahogy az idióta gazdái vadállatot csinálnak belőle. :(

2013. aug. 9. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

általában az ilyen rossz gazdiknak nem az hiányzik, hogy figyelmeztessék:

-hé, szomszéd, éhezik a kutya, és ne mászkáljon az utcán,

-jajj, de jó, hogy szólt, nem vettem észre, de rögtön változtatok ....



ja, és ahogy lehet, ivartalaníttasd a lánykutyádat !!!!!

2013. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ezzel még nincs bajom mert nem támadnak senkire..."

Eddig. Ezek a kutyák falkában járnak, ily módon pedig akármelyik percben fordulhat a kocka.

2013. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az állatvédőrség erre specializálódott!!
2013. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!