Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghalt a kutyám, hol kel...

Ha meghalt a kutyám, hol kel jelenteni? Megbírságolhatnak érte?

Figyelt kérdés

3 hete hoztam el menhelyről,teljesen jól megvoltunk azonban tegnap játszottunk a rakparton,szegény megcsúszott és beleesett a dunába elsodorta a víz(kölyök kutya) volt.

"""""Nyilván""""" nem ugrottam utána,pláne hogy többször is elmerült.=( Még nem voltam vele állatorvosnál,csak 2 hét múlva kellett volna mennünk oltásért:'( Ugye,chippeltetve volt én az én nevemre írták.Jelentenem kell valahol?=(


2011. dec. 4. 09:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a menhelyen mindenképp,ha van valami nyomonkövetés,utánkövetés náluk + nem árt a rendőrségen + ha volt már állatorvosa,akkor neki.
2011. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
de nem tudom és nem is akarom megérteni,hogy egy kölyökkutyát minek kell egy olyan hatalmas folyóhoz vinni,mint a Duna,aminek nagyon erős sodrása van... vitted volna mezőre,kutyafuttatóra,vagy akárhova máshova,de ne egy ilyen nagyon veszélyes helyre...
2011. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Rendben:'(

Akkor megyek a menhelyre..

2011. dec. 4. 09:31
 4/46 A kérdező kommentje:

Kérlek,most ez ne.Nem gondoltam bele.Soha nem volt kutyám.Őt NAGYON SZERETTEM.

Nem is ment a vízhez,utálta!Véletlen volt tényleg,nem is volt közvetlenül a víznél kb 50 centire tőle.De lecsúszott a földdel és nem értem hogy sodorta el ilyen iszonyú gyorsan :'(

2011. dec. 4. 09:34
 5/46 A kérdező kommentje:
nálunk nincs kutyafuttató,nálunk semmi nincs.A legszebb hely a Dunapart.Pláne első naptól kezdve ott sétáltunk,soha nem a közvetlen közelébe.Nem is sejthettem.
2011. dec. 4. 09:38
 6/46 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon sajnálom a kutyust :( Ne hibáztasd magad, nem tehetsz róla, baleset volt. Sajnos, emberek is halnak meg így.
2011. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Kedves előttem hozzászóló! Szerintem nem azért hozta ki a menhelyről a kutyát, hogy a Dunába ölje. Mindenképpen a menhelyre menj, ha ott intézték a chipezést. Ha esetleg nem, akkor majd odairányítanak, ahol ezt elintézheted.
2011. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
8%
Az a kutya nem is volt egészséges,mert egy jó reflexekkel rendelkező kutyuli kiugrott,úszott volna.Valamilyen idegi,szervi baja volt.
2011. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,akinek írtad,hogy "Kérlek,most ezt ne."

Igazad van.

Szörnyű tragédia történt.Megrendítő és rettenetes.Őszinte részvétem.


Visszatérve a történtekre,állatorvosnak jelentsd be,ő majd gondolom ír egy papírt az állat elvesztéséről és elmondja,mi a teendő.Még amit el bírok képzelni,hogy esetleg ANTSZ nek kellhet jelenteni magát az esetet,tőlük engedélyt kérni,aztán elmenni a legközelebbi állattemetőbe,elhamvasztatni,aztán eltemetni,vagy urnába tenni a hamvakat,és akkor a teste örökre veled lehet.Szerintem már erre is lehet lehetőség.Amit még biztosan tudok,hogy a szomszédomék(idős orvos házaspár) a kertjükben temették el Bercit,aki 17 évesen halt meg.Uszkár volt.

2011. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Bambanyul olvasd már el, hogy mit írtam, és értelmezd...

09:58 vagyok

2011. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!