Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Véditek a kutyátokat, macskáto...

Véditek a kutyátokat, macskátok a mai tűzijáték elől?

Figyelt kérdés
Hogy? Mert muszáj.
2013. aug. 20. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek szerencsére nem őrjöngenek ilyenkor, de itthon maradok velük, mert minek menjek tűzijátékra? Pénzkidobás az egész... a Szilveszteri is, na de ez, teljesen felesleges.
2013. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy 2 kutyám van, a macskákat ez nem tudom mennyire izgatja.
2013. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen: kutya macska bent a lakásban, még az erkélyre / kertbe se mehet ki. Utána majd másnapra megnyugszik és akkor újra kimehet.
2013. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én otthon maradok velük,nagyon szoktak félni.Én eleve nem engedem ki őket,mert van egy borzalmas szomszéd...de mivel félnek nyugtatgatom őket,elterelem a figyelmüket.
2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én kutyám inkább érdeklődve figyel, mint fél, de az előző kutyánk rettegett. Ő a házban töltötte a szilvesztert és az aug. 20-át is. Mi semmiképpen sem nyugtatgattuk, mivel ha simogatod és sajnálgatod közben kedvesen, az neki pont olyan, mintha dicsérnéd, hogy fél. Ehelyett viszont filmet néztünk csukott ablakoknál, ajtóknál, így a film hangosabb volt, mint a kinti zaj, és 2-3. évben már semmi gondot nem okozott a kutyának a petárda. Bocs, hogy ilyen későn válaszoltam, de lesz még tűzijáték.


(egyébként augusztus 20. szerintem tűzijáték szempontjából ezerszer fontosabb egy magyarnak, nem is beszélve hogy ki az a hülye, aki tél közepére tette az év végét?)

2013. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!