Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan hűtitek ebbe a nagy...

Ti hogyan hűtitek ebbe a nagy melegbe a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 11:56
 1/9 anonim válasza:
Mivel mi patak mellett lakunk, így levisszük oda őket, és ők vígan belefekszenek a vízbe...meg fel locsoljuk azt a területet ahol feküdni szoktak, tegnap vettünk nekik homokozót óccsóé és abba töltünk majd vizet, hűsöléshez.
2013. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van, mint pl. tegnap, akkor benn vannak és pihennek. Ha nincs annyira meleg, mint tegnap :D, akkor kinn vannak és a hűvösben fekszenek. Van kinn nekik víz természetesen és ennyi. Séta kora reggel vagy este van.
2013. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor otthon vagyunk, akkor bent vannak velünk a házban, este meg van egy nagy fürdés a Tiszában.
2013. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sippara ***** válasza:
Séta reggel nyolc és este nyolc környékén (a kettő közt csak egy-két tíz perces eü kör), tegnap le is zuhanyoztam hűvös (nem jéghideg!) vízzel. Ezen felül mindig van előtte friss víz és ha nagyon kivan jéggé fagyasztott húslevest is kap, így egész jól elvan, pedig husky.
2013. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyitva van az ajtó és ha már nagyon melegük van akkor bejönnek hűsölni, aztán megint kimennek, megint be. Eléggé hűvös a ház, szóval külön hűtésre, fürdetésre nincs szükség. A vizet folyamatosan figyelem, mert elég gyakran kell cserélni. Ha benn is meleg lenne akkor vagy kétszer pár percre gyorsan átzuhanyoztatnám őket langyos vízzel.
2013. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vettem gyerekhomokozót és abba öntöttem nekik vizet. Ha nagyon melegük van akkor pancsolhassanak egyet.
2013. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Panelban vagyunk. Reggel 8 előtt séta, este 8 után séta, közötte csak leugrunk 2x10 perces eü sétára. A lakásban relatív hűvös van, de sokszor a folyosón a kövön fekszik. Plusz ha olyan nagyon meleg van mint tegnap napközben, beugrik a tusolóba és lezuhanyoztatom hűvös vízzel. Valamint ha úgy van lemegyünk a patakhoz, esténként és ott elvan a vízben. Ha anyuméknál vagyunk, náluk van medence, képes egész nap benne úszkálni.
2013. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha van rá időm leviszem a tóra vagy a Dunára fürödni.

Otthon meg bevizezem.

2013. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen nagy melegben le szoktam önteni vízzel a kutyámat. Nem tudom, miért utálja ennyire, pedig nagyon fontos, hogy ne kapjon hőgutát. Volt, hogy az egyik lavórt felhasználtam fürdetőnek, ő be sem tette a lábát, csak nézte. Ezért én betettem a mellső lábait, jól bevizeztem, majd a hátsókat meg az egész testét. Nem örült ennek. xD
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!