Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Láttátok, hogy tartják az...

Láttátok, hogy tartják az állatkertekben a tengerimalacokat? Szerintem borzalmas!

Figyelt kérdés

A hímek és nőstények egy helyen vannak,ezáltal kialakul a beltenyészet és fiatal 1 hónapos nőstények is párosodnak.

Túl sok gyümölcsöt adnak nekik,van ahol kukoricát táp helyett!Állítólag értenek az állattartáshoz...csak dísznek vannak ott azok a szerencsétlen állatok!Hallottam róla,hogy valahol nincs golyós itatójuk sem és az egyetlen tál amiben víz van piszkos(valami másik fórumon).Ti mit szóltok ehhez?



#tengerimalac #állatkertekben
2013. aug. 23. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
I Love Idézetek:és szerinted a kígyótakarmány állatok,patkány vagy tengerimalac hogy hal meg,végelgyengülésben vagy halálra röhögtetik?Fenét!A gondozók ölik le a kulisszák mögött saját kezűleg.Elmentem egyszer Pesten az Állatkertbe dolgozni,betettek a kisebb ragadozókhoz,pl.sivatagi róka.Első munkanapomon mindjárt kezembe nyomtak egy doboz édes,élő fehér patkányt azzal,hogy belőlük lesz a gondozottjaink egy részének aznapi menüje.Farkuknál fogva csapjam őket egyesével kajakra a földhöz,ez humánus kinyírási mód.Közöltem,én nem gyilkosnak jöttem ide,hanem állatgondozónak,letettem mindent és mentem a kilépőpapírokért.
2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Amúgy most az van,hogy a malacok átköltöztek a póni nem tudom hová és a helyükre most gerlék és fácánok vannak berakva.Persze ezeknek a szerencsétlen madaraknak a fele beteg és senki nem veszi észre(budapesti állatkert).


22:28-as.

Hát borzalmas,hogy ölik szegény egereket!És ez a humánus módszer:(?!Jó,tudom egyenként elaltatni nem lehet őket,de akkor is.

2013. aug. 23. 23:14
 13/17 anonim ***** válasza:
valamit a kígyóknak is kell enni....
2013. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De tengerimalacot?Nem elég az a sok,szerencsétlen egér?
2013. aug. 29. 12:59
 15/17 anonim ***** válasza:
hát egy 6 méteres kígyónak nem adhatnak kisegeret...ez olyan mintha neked ebédre fél kanálnyi rizst és két szem borsót adnának:)
2013. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon téged is odaadhatnának a kígyóknak,nem?!
2013. szept. 2. 19:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyet láttok, miért nem irtok nekik egy emailt? Meg pár állatvédő szervezetnek?

Ne röhögjetek, de én egyszer íram pár helyre.. Tesco..tudom, tudom, oda kaját venni megy az ember, de amikor elment az élő halas pultnál..!! Jesszus. Pedig nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, de annyira feltünő volt, hogy felment bennem a pumpa.

Annyira sok hal volt az akváriumban, hogy szó szerint nem tudtak mozogni!:( Azt hittem elbőgöm magam. Nagyon szánlamas látvány volt.

Azonnal jelentettem. És reagáltak is rá. Azóta nem láttam ilyet.

Állatkerbe meg már nem járok. Régen jártam, de pár évvel ezelőtt, amikor utoljára voltam, annyira megsajnáltam a jegesmedvét. Szegénynek annyira pici helye volt, csak állt egy helyben, bőgött, és dölöngélt. Azóta nem tudtam oda menni.

2013. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!