Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A hugom kinozza a kutyamat!...

A hugom kinozza a kutyamat! Nem tudom leallitani, mustart kent szerencsetlen fulere, es azt mondogatja h megeszlek! Megeszlek! Mit csinaljak a tesommal?

Figyelt kérdés

A hugom harapdal meg rugdos, ha elakarom venni a kutyat tole!

Anya nincs itthon!



2013. szept. 15. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor se engedd.kínozza :(
2013. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo mostmar helyretettem a tesomat de hogy mossam ki a mustart a kutya fulebol???
2013. szept. 15. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád is tegye helyre,meg apukád,ne csak te.

Azért az csak jobban fog rá hatni.


Egyébként,nem normális az biztos.

Szerintem a mustárt ki lehet csak vízzel is mosni.Jobbat nem tudok.

2013. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
22%
velem is ez történik,csak nekem az öcsém,mindig levágja a macska bajszát,és egyszer hozzáragasztotta a légyfogóhoz direkt a kiscicákat,és akárhogy akarok hatni rá,nem megy:(
2013. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a szülőknek kell szólnod,ez a viselkedés már beteges.Hány éves a húgod?Nem ártana egy gyerekpszichiáternek megmutatni.

Amúgy próbáld elzárni előle a kutyát,ha nincs otthon felnőtt.

2013. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy hatalmas taslit, attól észhez tér. A kutya, vagy macska nem tudja megvédeni magát, úgyhogy neked kell segítened neki. Ha másként nem megy, hát így. Nem vagyok az erőszak híve, de az állatkínzás beteges viselkedés.
2013. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem gondolod hogy azért csinálja ezt mert féltékeny a kutyára?
2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kenj te is mustárt a fülébe. Csináld vele azt, amit ő a kutyával, és meséld el neki, hogy a kutyának ez éppen ugyanolyan rossz, mint neki. Úgyhogy ne kínozzon egy hasonlóan fájdalmat érző védtelen lényt. Ha nem érti meg, nincs benne semmi empátia, azt tényleg kezelni kell.
2013. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!