Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez állat bántalmazásnak minösül?

Ez állat bántalmazásnak minösül?

Figyelt kérdés

Svédországban élek és itt nagyon oda figyelnek a gyerekekre és az állatokra, és minap egy öregasszony rám szólt ,hogy tegyem le a kutyát ,mert ,hogy én felemeltem a kutyát a nyakánál ( ahol a mamájuk is szokta ) mivel a kutya a földröl valami vackot föl evett és én elakartam onnan vinni.

Látni és hallani lehetett , hogy a kutyának nem fáj.



2013. szept. 18. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ha tudod,hogy melyik bőrrésznél kell megfogni őket.
2013. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első szabály kutyásoknál! Rosszindulatú öregasszonyokkal nem foglalkozunk. Második szabály: nagy ívben kerüljük az alkoholista szomszédot, mert az is csak hisztériázik.
2013. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm csak ennyit akartam tudni, lehet, hogy holnap megyek vele beszélni...
2013. szept. 18. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd... Fölösleges konfliktusba kerülni emiatt, ha beszól, hagyd ott egy szó nélkül. Én is ezt csinálom ha valaki belém köt és nincs igaza, de "rangon alulinak" érzem hogy vitába szálljak vele. Hidd el, az ilyeneket az bosszantja a legjobban ha levegőnek nézik.
2013. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh, nálunk az egész utca ilyen öregasszonyokból áll.

A legtöbb 70 és 90 közt osztja az észt, hogy hogyan neveljem a kutyámat, mert ők látták a tv-ben milyen nagy mozgásigénye van (border collie). Az egyiket sem zavarja, hogy ezt leszámítva életükben nem láttak ilyen kutyát közelről...

Nem kell velük foglalkozni.

2013. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 puszedlicskee válasza:
Nem, egy ártatlan hiba, nem minősül annak, egyszer volt többször nem lesz :) Ne foglalkozz a nővel a fél világ ilyenekből áll :D
2013. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fruzsi6000 ***** válasza:
68%

1. Az anya kutya sohasem a nyakánál viszi a kölykét...a macska ragadja meg a kicsinyei marját,a kutya pedig a szájába veszi...

2.Ha a kutya,nyakánál egy kicsit lejebb emelted fel, magyarul a marjánál :DD akkor nincs baj :)

3. Egy kisebb méretű kutyát ( gondolom az volt,ha a nyakánál emelted fel :) ) helyesen úgy kell felemelni,hogy megfogod az első lábánál felemeled,mint egy gyereket :) és a kezeddel megtámasztod a fenekét,hogy neked is könnyebb legyen és a kutya is érezze magát biztonságba..

Nem kioktatni akartalak :) csak figyelmeztetni máskor ha ilyen helyzetbe kerülsz hogy kerüld el a konfliktust :) Remélem tudtam segíteni :)

2013. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben értem.
2013. szept. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!