Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Elakarják venni tőlem a kutyám?

Zeusz4 kérdése:

Elakarják venni tőlem a kutyám?

Figyelt kérdés
Amostani kutyám tegnap át ment a szomszédba és meg akarta verni a szomszéd kistestű kutyáját de nem történt semmi,régenn a másik kutyám(aki azóta meghalt)egyszer elverte ennek a szomszédnak ezt a kis kutyáját,amit én kárpótolni akartam avval hogy kifizetem az orvost de nem hagyták,tegnap megfenyegetek hogy rám hívják a hatóságot mert egy vérszomjas harci kutya,amstaff.keverék de az embereket gyerekeket szereti,eddig megkötve volt soha nem ment át (átmenni is azért bírt mert a szomszéd ők lebontoták az eredeti kerítést és nem jól csinálták vissza ,lehet valami baja a kutyámnak ez miatt?
2013. szept. 27. 17:09
1 2
 1/18 sippara ***** válasza:
Elég baj az neki, hogy meg van kötve.
2013. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Az nem ok hogy a szomszéd rosszul tette vissza a kerítést. A te feladatod az, hogy a kutyád ne tudjon máshová elszökni, és ne támadjon idegen emberekre, állatokra. A szomszédaid türelmesek voltak, hisz már volt ilyen gondod. Az egy dolog hogy egy másik kutyával, de akkor is te voltál a gazdi.

Ha nem vagy képes a kutyádat megnevelni hogy ne szökjön el, ne támadjon akkor bizony nem is baj ha elveszik.. Vállald a felelősséget a hibáidért..

2013. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem volt mindig kötve rövid időre volt cska mert 2ideiglenesen befogadott kutyus kerűlt hozzánk és nem tudtam hogy reagál rájuk de minden rendben azóta is jó barátok és a kutyám jelenleg is szabadon van
2013. szept. 27. 17:17
 4/18 A kérdező kommentje:
nem azt írtam hogy elszököt csak hogy a szomszédba ment át mivel az ő kis kutyájuk a szarúl vissza rakott kerítés mellet hergelte az én kutyámat,előtte se ment át és azóta sem.
2013. szept. 27. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az ő kutyájuk a hibás kizárólag. Pont ahogy a nők hibája, ha megerőszakolják őket (ez itten irónia a gyengébbek kedvéért).
2013. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

" nem azt írtam hogy elszököt csak hogy a szomszédba ment át"

Vagyis megszökött, és odament ahová nem szabadott volna.

A te kutyád ment át nem??? Akkor nehogy már a szomszéd kutyája legyen a ludas??

Minden kutya ugat, ingerli a másikat, ez náluk egy hatalmi harc.. De a te dolgod lett volna féken tartani a kutyádat hogy már pedig nem megy át a szomszédba és nem támadja meg a kiskutyát.

2013. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem ezt mondtam,és válalom a felelőséget a hibáimért de a kutya nem vérszomjas fenevad ahogy ők állítják és senkiben(hálistannek) nem tett kárt .Ezért a kérdésem továbbra is az elvihetik a kutyám olyanért amit nem is követett el és amivel vádolják???
2013. szept. 27. 17:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod gondoskodni róla, hogy a kutya ne hagyja el a kertedet. Nem járhat csak úgy át a szomszédba! Ha az én kutyámat bántotta volna, én egyből hívtam volna a rendőrséget vagy valakit.. Nem a szomszéd kutyája tehet róla, nem is a te kutyád, hanem Te. Neveld meg vagy viseld a következményeit.
2013. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
megtennétek hogy kizárolag a kérdésemre válaszoltok?????
2013. szept. 27. 17:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Am ha nem vihetik el akkor továbbra is hagyod, hogy átmászkáljon? Egy nap majd arra mész haza hogy széttépte a szomszéd kutyát.
2013. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!