Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Tombhazba lakunk, az alattunk...

Kurta judit kérdése:

Tombhazba lakunk, az alattunk levo szomszed megfenyegetett hogy megmergezi a kutyamat mert sokat donget. Mindig porazzal jarunk ki ugyhogy nem hiszem lenne eselye ra, de elegge megijesztett. Mit tegyek hogy leszaljon rolam?

Figyelt kérdés
egy honapja koltozunk az uj helyre es eleg jol megszokta csak mindig jatszik es szokik ami gondolom lehallatszik mert parket van.ejjel mindig alszik es nem ugat ugyhogy nem zavarjuk a csendet.Tanacsot kerek!

2014. jan. 3. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Szomorú, hogy megfenyegetett, de a kutya nem a tömbházba való.
2014. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firestorm ***** válasza:
34%

Nem kell megijedni,vannak ilyen rosszindulatú emberek.

Ha tovább fenyegetőzik,akkor fel kell jelenteni,hátha kap egy kis büntetést.Amíg valóban nem ugat állandóan a kutya,akkor nincs gond.

2014. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

a kedves szomszed urat fel kell vilagositani, hogy nem egyedul lakik a hazban, es hogy a kutya megmergezeset remelhetoleg nem gondolta komolyan, mert 1 ev letoltendot is kaphat erte.


ha a kutya 'donget', vegyel (akar csak ideiglenesen is) rongyszonyegeket, hogy ne hallatszon le a dobogas. ha nem ugat, meg ejszaka nem zajong, tudalekos szomszedurnak semmi koze hozza. a sajat lakasodban a helyi allattartasi rendeletnek meg a tarsashazi rendszabalyoknak megfeleloen olyan allatot tartasz, amilyet akarsz, ezt nem a szomszed fogja megmondani.


ha ki akarsz vele tolni, vegyel fatalpu klumpat, es jarkalj abban. hatha abba is belekot, akkor aztan el lehet hajtani melegebb eghajlatra...

2014. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat van szonyeg is amugy meg egy het kilos kutyarol beszelunk nem hiszem az olyan nagy zajt csinal.
2014. jan. 3. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha komolyan gondolta akkor mindenképpen jelentsd fel. Ha viccből vagy tényleg csak finoman szólt rátok akkor hagyjad az egészet és mellékeld a beszólásait.
2014. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
én az ijen beteg állatokat mint a te szomszédod. ostorozni kéne annyi órán át ahányszor fenyegetőzött. mijen jogon mérgezné meg a te kutyád ? és te miért hagyod ezt ? én még csak 14/F vagyok, de engem nem nemérdekelne hogy mijen erős , én kajak összevertem volna ha igy fenyegetőzött volna (viccen kivül).
2014. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
56%
lehet, hogy pont abban a szobában alszik a szomszéd, ami a kutya alatt van. Talán zárd le azt a helyet, így nem a szomszéd feje fölött fog kaparni.
2014. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!