Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Te tudnál állatokat kínozni?...

Te tudnál állatokat kínozni? Hogy képes erre egy ember?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy linket egy macskáról, aki vonat-állomáson találkozott egy szívtelen dolgozóval. Szegény állatot bevitte az irodájába majd bedobta a kandaloba, aminek ráadásul zárható ajtaja volt. Szegény állat ott halt meg pedig semmi rosszat nem csinált!! :'( Hogy lehet ilyen egy szegény ártatlan,védtelen macskával??!!

2014. jan. 23. 11:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Beírod, hogy dnepropetrovsk maniacs a google-be és megtalálod a gyilkos videót.Nem kamu, még 3 videójuk van.Egy 40 perces is amiben a terhes nőből vágják ki a magzatot.Emellett sok állatkínzós kép is van
2014. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, meg is néztem (sajnos) azokat a videókat. Érdekel a gyilkosok elméje, a viselkedésük, minden, ezért is írtam, hogy a legtöbben állatkínzásokkal kezdik.

Elolvastam kb az összes sorozatgyilkos aktáját, régi gépemen még egy diagramot is csináltam az állatkínzásos dolgukról, csak sajnos elveszett.

2014. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ez volt a tv hírekben is minap.

Durva dolog mi szadista sz.r emberek vannak.Mind felkotnem.

2014. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 10-es tanulós, te szeretnéd, ha napi néhány órára kiengednének a ketrecből? Persze. Az egyetlen kapcsolatod az élelmet adó óriással az, hogy jól megvakargat. Szeretnéd? Persze. Ez a napi rutin. Jól is esik. Mert ezen kívül van más valami az életben? Nincs.
2014. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

???

Játszok vele, klikkerrel tanítom trükkökre, beszélek hozzá.


De látom nem vagy túl intelligens, így válaszra sem méltatlak a továbbiakban. Tájékozódj, aztán majd vitázhatunk.

2014. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
6-os. En is lättam. Pär hete volt az origon.
2014. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

De igen, ennyi erővel bármilyen állatot tartani állatkínzás. Még kutyát is.

Milyen kár, hogy nem ismered a háziasítást, sőt, azt sem, hogy milyen boldog lehet egy lakásban tartott állat is.

Szomorú életed lehet, igazán sajnállak. (Aztán ne csak 4-5 órára lépj ki a lakásból naponta, nehogy bedilizz!)

2014. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor ti nem tudom, milyen ukrán elmebetegekről beszéltek, mert amiről én, az kb 2007-2008 körül történt, és már régen börtönben rohadnak a tettesek.
2014. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ezek azok az ukrán elmebetegek.Egyébként engem is megszállottan érdekelnek a sorozatgyilkosok.Minden elérhető forrást már rég elolvastam a neten Igor Suprunyuckékról.Szívesen meglátogatnám őket a sitten is de nem engedélyezik.
2014. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Egészséges ember számára ez felfoghatatlan, nekem is volt pár ismerősöm, akiken érződött, hogy megvan bennük ez a hajlam. Engem is a pszichológiai háttere érdekelne, hogy alakul ki valaki ilyenné.

Errefelé csak szerencsétlen állatokon követik el ezeket, de pl szíriában, mexikóban, afganisztánban, embereken is.

A legdurvább, hogy fel is veszik ezeket telefonnal, és fent vannak a neten.

Van egy bizonyos oldal, természetesen amerikai...ott fent vannak ezek, borzalmas.

2014. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!