Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak? Kihez forduljak?

Mit csináljak? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Szomszédommal jóban vagyok.Nem veszekszünk,és beszélünk.Viszont van három kutyája.Két kölyök,és egy anya,akit nem etet,és nem ad neki vizet sem.Hiába mondom a gyerekeinek,hogy adjon ebben a melegbe vizet legalább,ha ennivalót nem tud,de nem ad.Kénytelen vagyok átmenni a kerítésen ha nincsenek otthon,és adni kaját,és vizet nekik.Szóltam már a szomszédomnak ez miatt,de úgy látszik nem érdekli.Sajnos nem tudom etetni örökre szegény kutyákat,hiszen nekem is van kettő.Már azt sem érdekel,ha összeveszik velem,és nem beszélünk,de muszáj szólnom valakinek,hogy vigyék el őket.Jobb helyre.Én felajánlottam,hogy az egyik kis pulit eltudja vinni anyu,de nem engedte.Viszont így csak szomjaznak ,éheznek.Nem tudom már ezt végig nézni.Ráadásul be sem oltották soha.Kihez forduljak?

2014. júl. 6. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A környékbeli állatmentőkkel lehet megpróbálni beszélni. Talán segítenek.

Ne a gyerekeivel beszélj a szomszéddal, talán többre mész. Az első pár alkalommal bármi áron udvariasan, kedvesen esetleg egy sör mellet.

2014. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyunk jóba,hogy sörözzünk :)De már szóltam neki.Mintha meg se hallotta volna.
2014. júl. 6. 20:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem is említettem,hogy fél méteres a lánca :(
2014. júl. 6. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyi jegyzőnek, gyepmesteri telepnek, állatvédő szervezetnek szólj, és légy kitartó, néha a problémát félvállról kezelik, olyankor nem szabad feladni.
2014. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Megtaláltam állatvédők számát.De nem szeretném,ha megbüntetnék a szomszédomat,de azt se,ha elaltatnák a kutyusokat.Még várok egy kicsit.
2014. júl. 6. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elaltatni nem fogják, nyugi. Elveszik tőle valószínűleg, és szerintem minél kevesebbet várj, ne hagyd szegény állatokat szenvedni.
2014. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyetértek az előttem íróval gyorsan csinálj valamit mert nekem még képeken is fáj ha állatot látok szenvedni nemhogy élőben... büntetni meg (nem értek hozzá de szerintem) csak vmennyi pénzt kell fizetnie v nem tudom. Sok sikert és kitartás :)
2014. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!