Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Néhány ember hogy képes...

Néhány ember hogy képes bántani bármilyen állatot is?

Figyelt kérdés
nekem az állatok a mindeneim és néha elgondolkozok hogy hogy képes bárki kezet emelni egy állatra. ti megtudnátok tenni??
2015. máj. 11. 20:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%

én semmilyen állatra soha nem emeltem kezet, és soha nem is fogok!

(ha pók vagy valamilyen rovar van a szobámban, akkor is szólok anyunak vagy apunak, hogy szedje le a falamról)

2015. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%

Én is!

52/F

2015. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%
Vannak emberek, akik kevésbé képesek átérezni egy másik lény fájdalmát és könyebben figyelmen kívül tudják hagyni a szenvedését. Ha belegondolsz, egymással is gyakran ocsmány módon viselkedünk. Például hogy képesek az emberek egymást megölni, bántani, halálra kínozni? Akkor az ilyenektől miért várod el, hogy az állatokat ne bántsák?
2015. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
32%
Mivelhogy elèg sok húst eszünk, az meg állatból van nem nagy kunszt. Párnak lecsapod a fejèt ès már nem nagyon izgat a tèma, ölni gyorsan meg lehet tanulni.
2015. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak gratulálok az üres lelkéhez!
2015. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
Igenis különbséget kell tenni a különböző állatfajok között!Nehogy már egy kutyával ugyanúgy bánjak, mint egy csótánnyal!Amúgy kiváncsi vagyok, mit csinálna a kedves kérdező, ha mondjuk ellepnék a szobáját a patkányok...Gondolom, szépen átadná nekik és elköltözne, elvégre ők állatok és jogaik vannak!És ha kezet emelne rájuk, az lelketlenség volna!És amúgy aközött is van különbség, hogy valaki szándékos gonoszsággal kínoz egy tudatlan állatot, vagy csak mondjuk rávág egyet a kutya hátsójára, mikor rosszul viselkedik...Az előbbit én is rettenetesen elítélem, de szerintem az állatokat bizonyos fokig nevelni kell!Más kérdés, hogy én ezt elég nehezen teszem meg, szóval oka van annak, hogy pl. a macskám be sem teszi a lábát a házba, ha az apukám nyitja ki az ajtót, míg ha én vagyok az, rögtön beslisszol.Megtanulta a saját bőrén, hogy a szüleim ezt nem tűrik, míg azt is tudja, hogy én elnézőbb vagyok vele.Ami engem a legjobban idegesít ezeken az oldalakon, hogy manapság az emberek nem akarnak különbséget tenni ember és állat között!Pedig össze sem lehet hasonlítani őket, de ezt majd csak azok fogják megérteni, akiknek saját gyerekük lesz.Mindenesetre, kedves kérdező, lehetnek neked mindeneid az állatok(én is nagyon szeretem őket), de jobb, ha mielőbb rájössz, hogy egy állat sohasem helyettesítheti az emberi kapcsolatokat.
2015. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Ja, és ajánlom figyelmedbe ezt a videót:valyon ha a te házadban lennének ezek az aranyos kis egérkék, akkor sem emelnél rájuk kezet?:D

https://www.youtube.com/watch?v=zWVw-j8eYSk

2015. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Azért tenni is kell,hogy így elszaporodjanak.
2015. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat.és tudjátok igen lehet hogy szerintetek beteges de én patkányt sem tudnék bántani.nyilván kell nevelni az állatokat és a paskolás rendben van. és igen nekem minden állat számit és nekem is van egy olyan állat amitől félek de bántani azt sem tudnám.ja és igen és már találtam nem egy sérült egeret és befogadtam mivel az egyik lábra sem tudott állni.felneveltem és szabadon engedtem. ja és ha az én házamban lenne egér amenyit tudnék kesztyűbe kivennék és találnék még más kíméletes megoldást is. és nyilván van mindenkinek egy határ.de én leginkább az állatkínzásra gondoltam hogy azt hogy bírják megtenni
2015. máj. 14. 20:39
 20/35 anonim ***** válasza:

"Azért tenni is kell,hogy így elszaporodjanak."


Fordítva...ha nem teszel semmit, akkor képesek így elszaporodni...neked nem kell tenni semmit érte...

2015. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!