Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Néhány ember hogy képes...

Néhány ember hogy képes bántani bármilyen állatot is?

Figyelt kérdés
nekem az állatok a mindeneim és néha elgondolkozok hogy hogy képes bárki kezet emelni egy állatra. ti megtudnátok tenni??
2015. máj. 11. 20:45
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Az allatkinzásert börtön járna! Ezzel mindent elmondtam! Rohadjon meg az összes aki egy védtelen állatot bánt.
2015. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Jani Ambrus válasza:
Itt mindenki az állatokat védi de disznóhúst azt zabáltok ezerrel. És azt senkinek se hiszem el hogy egy rovarat nem képes agyonutni. Én a disznót kézrezzenés nélkül lebököm mert muszály. Bárki bármit mond mindenki rá van kényszerítve hogy öljön. Az erősebb kutya baszik alapon
2015. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
AMbrus Jani én nem eszek húst és nem csapom le a legyet sem, elhiszed vagy sem, ez van! Az pedig muszáj, nem pedig muszály...
2015. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Jani, ez a hozzászólás kb. olyan iq-t tükröz, mint a muszály így írva.
2015. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én ok nélkül nem bántok állatokat, de szoktam horgászni, és amit kifogok azt általában meg is ölöm, és meg is eszem, de mindig ügyelek rá, hogy gyorsan és fájdalommentesen végezzek velük.
2015. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!