Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Néhány ember hogy képes...

Néhány ember hogy képes bántani bármilyen állatot is?

Figyelt kérdés
nekem az állatok a mindeneim és néha elgondolkozok hogy hogy képes bárki kezet emelni egy állatra. ti megtudnátok tenni??
2015. máj. 11. 20:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nézd, kérdező, én azért nem díjaznám, ha a felnevelt egeredet például az én kapum elött engednéd szabadon.


Vagy két éve bekerült egy! egyetlen egér a kamrámba. Szét kellett szednünk a helyiséget, hogy megszabaduljunk a nyomaitól. Mindent szétrágott ami nem fémdobozban vagy zárt üvegben volt.


A mai napig érzem az egérszagot, pedig azóta meszeltem is.

Nem is hinném el, hogy ezt egyetlen apró szürke lény csinálta, ha nem velem történik meg.

2015. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye beteg ember van!!! Ne legyetek már még büszkék is arra, hogy bántjátok az állatokat!! Honnan veszitek a bátorságot?? Felrúgni egy szerencsétlen kutyát? Te elmebeteg! Nincs hozzá jogod, hogy rugdosd, érted??? Remélem egyszer téged is valaki úgy felrúg, hogy le se esel. Ezerszer inkább az állatokat választanám az emberek helyett, hányok tőlük! Ja és képzeljétek el, nem ütök le legyet, se pókot, én is inkább kitessékelem a lakásból. Előbb ölném meg magamat, mint egy állatot!
2015. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, beteg egy ember lehetsz.

Vissza vinnélek időben vagy vagy 500 évet és megnéznélek, hogy mihez kezdenél.


Nehogy ne rúgj már fel egy kutyát, ami neked támad és harapja bokádat! TE mit csinálsz ilyenkor te elme roggyant?

2015. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Egyszer apósom pincsije elkezdte cincálni a lábamat, úgy felrúgtam. Azóta az a szabály, ha olyan közel jön, hogy feltudjam rúgni akkor, bizony repül. Elég ránéznem és már tudja... Hogy tehetek ilyet?"


Ez nem úgy hangzik mint ami rád támadt, hanem hogy játékból rángat. TE ELMEROGGYANT. :) Aztán egy pincsit marha nehéz lehet visszatartani... Van 5 kiló az egész kutya... Agyament barom vagy! :) Aki bántja az állatokat az csak azért teszi, hogy fitoktassa az erejét, hogy megmutassa, hogy mennyire kemény, hogy el tud bánni egy nála kisebb, tehetetlenebb állatnál. Ugyanolyan szánalmas cselekedet mint nőket és gyerekeket bántalmazni.

2015. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Amúgy is! Az ilyen barmok mit keresnek az állatvédelem kategóriában? El vagytok tévedve.
2015. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Felrúgtál egy pincsit?És ezzel jössz ide dicsekedni?Megnézném amikor két kaukázusi juhász kutya menne neked,akkor milyen nagylegény lennél,biztos nem jártatnád itt a pofádat.
2015. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Elmeroggyantak gyülekező! Oszolj!! :D


Kutyától függetlenül, bármilyen állat, ha megtámad védekezek. A pincsit is felrúgom.


Ne te tudd már onnan, hogy hogy támad meg engem, te faszlyuk! :D

2015. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
úgy látom, létezik olyan alacsony színvonal, amit még minősíteni sem érdemes, nemhogy vitába szállni vele.
2015. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
F.szlyuk...Ez igen... Gratulálok! Már nem is mondok semmit, mert látom itt súlyos problémák vannak és ide én kevés vagyok. Pszichiátria vagy golyó a fejbe! Tegyél egy szívességet az emberiségnek és ne szólalj meg többet! Köszönjük! :D
2015. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Bár ne mondanál semmit, de folyton jár a pofád...
2015. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!