Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehetnék állatvédő, mi...

Hogyan lehetnék állatvédő, mi jogosit fel arra hogy el vehessek egy rosszul tartott kutyát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Állatvèdő szeretnèk lenni,hogyan lenne lehetsèges ? Mi jogosírana fel arra hogy elvehessek rosszul tartott kutyát ? Nem hordok szőrmèt,bőr cuccokat,vegán vagyok,szívemen viselem szegèny hánytatott sorsú állatok sorát..nem ember az aki bánt egy állatot..napokba olvastam olyat a neten hogy felgyújtotta apja kutyájàt mert az bepiszkított..szerintem szomorúak az ilyen dolgok :S :(

Válaszotokat előre is köszönöm !

18/Nő



2015. júl. 22. 00:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nem hordok szőrmèt,bőr cuccokat,vegán vagyok," -> Na basszus, ha nem dobom ki a bőrből készült csizmámat, és nem vagyok vegán, akkor én már nem is lehetek állatvédő? Piszokság.


Egyébként boldog-boldogtalan lehet állatvédő, önerőből vagy csoportos felbuzdulással is. De téged személyesen senki sem fog feljogosítani az állatok elkobzására, ahogy azt már írták. Ha van pénzed, az összes állatvédő szerv tárt karokkal fog fogadni, mert nekik nincs.

2015. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!