Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan segíthetnék?

Hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés
Van egy kis hörcsögöm, akinek a füle mellett lett egy bőrkinövés szerűség. Nagyon undorító.Először kicsit látszott, aztán egyre jobban nőtt. Ez majd lenő, vagy mit tehetek? Esetleg hagyjam békén? Orvoshoz nem szeretném vinni. Normális válaszokat előre köszönöm.

2015. okt. 20. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed dokihoz,akkor hagyd békén inkább.
2015. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem bunkózásból kérdezem, de miért nem akarod dokihoz vinni?
2015. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nincs lóvéja.
2015. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem akarod orvoshoz vinni? Az állattartás felelősséggel jár, és ha beteg, akkor meg kell neki adnod mindent. Lehet daganatos a hörid, lehet menthető, de lehet halálos betegsége is.

Legalább ne hagyd szenvedni!

Vagy neked tök nyolc, ha kinyúlik veszel újat 500-ért az állatkereskedésben vagy a barinőd ad ingyen a szaporulatából?

2015. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bollocks ***** válasza:
38%
Verd agyon, hogy ne szenvedjen, és vegyél újat. Ha írsz számlaszámot, utalok rá 100 forintot.
2015. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nnna, tessék :D Itt egy felelős gazda, aki még állatorvoshoz sem akarja elvinni a cuki és egyébként tuti hogy a "szívecsücske" hörijét, ezét inkább leszarja mi baja van (ill. próbálja elhitetni magával és másokkal, hogy nem szarja le, hiszen még a GYK-n is feltette kérdésnek! :D probléma megoldva... ), majd lesz másik, ha kiderül hogy valami fájdalmas daganat, és elpatkol... de én vagyok a megtestesült gonosz, mert levágom az állatot és aztán még - fene a pofám - jóízűen meg is eszem (kellő főzés-sütés után!) :D
2015. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KutyaMC válasza:
Vidd állatorvoshoz!
2015. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó lenne ha a kérdező válaszolna, nem értem miért nem akarja állatorvoshoz vinni.
2015. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a "szép" szavakat. Elvittem orvoshoz, semmi baja nem volt.
2016. aug. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!