Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan segíthetnék rajta?

Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
A cicám ma lett nagyon rosszul. Eleinte is láttam már rajta hogy bágyadt, szomorú, alig evett, és még mozogni is alig vagy csak óvatosan mozgott. Mára már olyan rosszul van hogy se nem iszik se nem eszik, és mintha a hasa fája mert mindig azon fekszik, meg sem mozdulva. Az oldala pedig nagyon jár, liheg. Nagyon szenved szegénykém. Próbáltam csepegtetni tejet a szájába de nem nyeli le. A száját is nem akarja kinyitni.

2015. jún. 29. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el azonnal állatorvoshoz, amíg még van kit.
2015. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
vidd sürgősen állatorvoshoz
2015. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Bármi lehet, főleg ha kinti cica, mérgezéstől kezdve akármiig. Ezt innen nem fogjuk tudni megmondani. De ha itatni próbálod, ami nagyon jó, mert fontos lenne, hogy ne száradjon ki, akkor ne tejjel itasd, hanem vízzel.
2015. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen vidd állatorvoshoz, ha még nem tetted!!!

(Nem is értem, hogy nem egyértelmű, hogy nem ide kell írni ilyen súlyos esetben, hanem rohanni vele az orvoshoz?!)

2015. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 macdln ***** válasza:

Így, hogy nem látjuk a cicát, nem tudunk semmi biztosat mondani. Szerintem valami vírus lehet. A délelőtt folyamán feltétlenül irány az orvos! Remélem, hogy nem valami komolyabb... Szoktál neki nyers sertéshúst adni ?

Az hordoz egy vírust, ami egy halálos betegséget okoz, az aujeszky-kórt

2015. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? Elvitted azóta orvoshoz??? Nagyon sok baja lehet, lehet mérgezés lehet elütötték....bármi! Annyi biztos, hogy szerintem életveszélyben van a cica! Szóval majd írj, hogy mi lett vele.
2015. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tud mozogni és szapora a légzése, az sosem jó! Bármi lehet! Lehet nem is kap rendesen levegőt.
2015. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!