Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A kutyák pórázon tartását...

A kutyák pórázon tartását ellenőrzik az illetékesek?

Figyelt kérdés
Ma nagyon felháborító dolgot láttam. Egy öregasszonynál 3 kutya van. Kettő szabadon egy meg egy kb. 80 cm-re agyon tekert láncon. Állandóan, ahogy mondta. És még fel volt háborodva, hogy "de büdös ez a kutya" Mondtam neki, hogy nem véletlenül, maga alá piszkol és ott kell benne járnia, feküdnie. Szerintem már a házába sem tud bemenni. Kérdeztem tőle, hogy ez miért nincs szabadon, mert hamis. Legalább éjszakára tessék elengedni, mert megbolondul állandóan olyan rövid pórázon. De szerintem nem hatotta meg. Jó lenne az illetékesek le ellenőríznék ennek a törvénynek a betartását! mert egyébként csak egy papírra írt szöveg az egész és semmi más.

#kutyamindenit
2016. jún. 5. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
állatvédőknek, helyi jegyzőnek be lehet jelenteni.
2016. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem be is KELL jelenteni. Lehet hogy állatvédőknek jobb, talán ők elviszik és tudják rehabilitálni - mert szerencsétlen már tényleg lehet hogy bekattant kicsit.
2016. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önkormányzaton, a jegyzőnél kell bejelentést tenni.
2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!