Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehetnek ilyen felelőtl...

Hogyan lehetnek ilyen felelőtlen emberek? Ti hogyan reagálnátok egy ilyen történetre?

Figyelt kérdés

Az egyik "ismerősömmel" beszélgettünk hogy mi van ha a kutyus nem kap oltást és elkapja a parvót (nem rég kaptam egy kiskutyát és jött nekem okoskodni) Na most elkezdett egy történetet mesélni mi szerint az ö kutyájuk egyszer nagyon régen parvós lett. Szegény kutya vért fosott és nem vitték orvoshoz. Elmondása szerint a kutya már rohadt belülről (belei) és nagyon büdöset ürített. Nem csináltak vele semmit a kutya később nagy gyötrelmek után elpusztult. Idézem "minden nyílásán folyt már a vér" Ezzel az egésszel azt akarta nekem mondani hogy nagyon súlyos betegség és nem gyógyítható... Én meg csak néztem hogy: "HEEE??? Nálad elmentek otthonról??" Utána folytatja hogy 1 évvel később lett egy másik kutyájuk ami ugyan úgy parvós lett mivel nem takarították fel az udvart megfelelően. Orvoshoz is vitték mégis elpusztult... Normális az ilyen ember?


Igaz ezek nem most hanem már tizen éve történtek de akkor is. Most is van egy kutyájuk 9 hónapos szapis francia bulldog. Az oltásait később kapta meg és a határon is átcsempészték. Aztán még ő akar tanácsot adni. Ellentétben az én kutyám törzskönyves, oltott, rendesen tartott kutya.(ezt még hozzá tenném hogy Német országban élünk én is külföldön vettem a kutyát de én legálisan hoztam ide velük ellentétben. Később hozzá tette hogy ne jelentsük be a kutyát úgysem érdekel senkit csak + kiadás...(évi 90 euro))


Ti mit reagálnátok erre??



2016. jún. 17. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mire reagáljunk?


Bejelenteni meg valóban felesleges.

2016. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorzágon vannak ennél sokkal-sokkal rosszabbak is sajnos...


Mit reagálnék? Nem beszélnék kutyás témáról az ismerőssel...

2016. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én majd hanyatt vágtam magam hogy hogy lehet valaki ennyire idióta. Még egy nem kutyás is tudja hogy ha vért fosik vagy csak simán, állatorvoshoz kell vinni nem megvárni míg beledöglik.
2016. jún. 17. 14:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés hogy ti hogyan reagálnátok hogy ha valaki ezt így előadná nektek?
2016. jún. 17. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha én ilyet mesélnék azt szemlesütve az intőpélda miatt tenném max.
2016. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én szépen lassan megszakítanám vele a kapcsolatot.

bár én olyan ember vagyok akinek van egy elég tág tűréshatára mindennel szemben, de ez már azon is túltesz.(pl. az még ok, ha valaki a kutyáját nem viszi soha sétálni, de beoltatja és néha megsimogatja, de aki láncon tartja és moslékkal eteti azzal már nem igen folytatok személyesebb beszélgetést-mondom én aki napi minimúm 2 órát kutyázik)

2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!