Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lányok ti melyik állatot...

Lányok ti melyik állatot szeretitek? Ha van akkor miért?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindet szeretem. Van 2kutyusom és egy cicám. Am konkrétan nem értem a kérdést?!
2016. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy mondom,hogy ha van állatod miért szereted aranyos meg ilyesmi...?
2016. okt. 11. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:

én a tigriseket és a kutyákat szeretem. Van egy kutyám, nagyon okos, értelmes, tanulékony, baromi aranyos plüssmackó :D

16L

2016. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én inkább kutyás vagyok de sajnos mivel nincs kerítésünk nem lehet kutyánk.

"Közös" állatnak tengerimalacot tartunk, nagyon aranyos állat, szeretik a simogatást.

A szobámban 3 patkányt tartok, nagyon okos, játékos, szereti az emberi kontaktust.

2016. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a favourite a LÓ.Hamarosan lesz lovam.A kutya mert nagyon hálás és jobban szereti a gazdáját mint saját magát.

Meg egy hörim van,Tudod azért a hörcsögöket nem lehet babusgatni de szeretik a simit.ÉS CUKIK

2016. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a forever best a kutya, mert viszonylag könnyen "ugráltatható", nem kell a bizalmáért hónapokig kuncsorognom és gyorsan tanul.

Volt már sok más állatom is, mikor még nagyon kicsi voltam zebrapintyeket tartottam, őket sose sikerült megszelídítenem. Aztán volt még pár nyulam is, náluk kellett pár hónap amire megsimizhettem őket, úgy hogy odajöttek hozzám. A macska még határeset, jelenleg is van egy, iszonyatosan utálom benne, hogy ha valamitől megijed, nem hozzám fut, hanem el a vakvilágba. A tengerimalacok még viszonylag okésak, viszont össze-vissza végzik minden hova a dolgukat, ahol éppen vannak, ezért nem igazán lehet őket szabadon a lakásban tartani.

19/L

2016. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem a kedvenc állatom a férjem.
2016. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Macska *-* imádom a kis szőrgombócokat. Megnyugtat, ha az ölemben dorombol. Szeretem, mikor a buksiját a lábamhoz dörgöli és olyan aranyosan nyávog :)) Nagyon jó cicát fogtam ki, mert olyan mint a legjobb barátom. Az ágyban velem alszik, pedig van kiságya, de neeem, neki így jobb :P kicsit zizzent macsek és szeretem mikor valamilyen hülyeséget csinál, percekig röhögök rajta.


Kutyám is van, nem is egy, őket is szeretem :)) de valahogy a macskához húz inkább a szívem. A kutyusokban szeretem, hogy mikor beszélek hozzájuk tényleg olyan mintha minden szavadat értenék ^^ Olyan cukik mikor hátra vágják magukat egy pocaksimiért ☺


Teknősben is volt részem. Aranyos meg minden de úgy kb. ennyi a funkciója. Etetni, vizet cserélni stb. Azért ezt a kis krapeket is megszerettem ;)


És a csigák (igen, jól olvastad :D ) Kicsi koromban mindig gyűjtöttem, betettem őket egy dobozba és ott tartottam. Szedtem füvet, apró kavicsokat stb. Végül szinte mindegyik megszökött 😂 én megszerettem a csigákat, szerintem cukik. :))

2016. okt. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A félszemű kobra
2016. okt. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A vombat. Nem, nincs sajátos, de dolgozom rajta.
2016. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!