Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti hogy vagytok ezzel? A...

Ti hogy vagytok ezzel? A többi lent .

Figyelt kérdés
Unom már hogy szegény állatokat bántják ,megölik ,kínozzák meg, kísérleteznek velük állandóan hallom a szörnyű híreket ti hogy vagytok ezzel ?

#vagytoky
2017. jan. 29. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is kiakaszt az ilyen dolog.
2017. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A környezetedben mit tapasztalsz arról, hogy bánnak az emberek az állatokkal?

Mert egyesek (média) a "szörnyű hírek" reklámozásából élnek.

2017. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pld : Startlap meg valamikor látom is stb :-(
2017. jan. 29. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Átérzem.

Én minden egyes nap azt kívánom, bárcsak ne lennének emberek ezen a bolygón.

Ha eljönne egyszer ez a nap, akkor egyúttal véget érnének az állatok felesleges szenvedései is.


Az ember semmilyen más élőlénnyel nem tud békességben élni. Sőt, még a fajtársaival sem. Az egész bolygót pusztulásra ítéltük. Minden állat miattunk szenved.


Vagy ha mi nem tűnünk el a Földről, akkor legalább ők ne legyenek itt, a kis ártatlanok... :(

2017. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok
2017. jan. 30. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Én is elítélem a tényleges állatkínzást, de azt a fajta boszorkányüldözést, amit mostanában az önjelölt állatvédők folytatnak, még jobban.


Vannak bajok a fejekben...egyáltalán hogy képes valaki olyat leírni, hogy bárcsak ne lennének a Földön emberek? Akkor az illetőnek erős öngyilkos hajlama van? Vagy csak a többi ember tűnjön el, ő ne? Vagy, hogy akkor inkább egyáltalán ne legyenek állatok. Te hallod, ha állat lennék inkább nem hozzád mennék segítségért, a végén még úgy megsegítesz, hogy "kisegítesz" engem ebből a világból.


A kérdés jó, arra utal, hogy nem közömbösek az állatok a Kérdezőben, de akkor jó lenne, ha józan gondolkozással és az állatok tényleges megismerésével próbálná jobbá tenni a környezetében élő állatok helyzetét. Értsd: szeresd az állatot természete szerint, és tartsd természete szerint, ne úgy, ahogy te elképzeled, hogy jó lenne. Ezt nagyon sok embernek be kellene tartania, és akkor máris állatok milliói élnének egészségesebben, boldogabban.

2017. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!