Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ugat a szomszéd kutya, semmit...

Ugat a szomszéd kutya, semmit nem tehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig be van zárva, éjjel ugat, nem lehet aludni.

De édesanyám nem engedi, hogy feljelentsem! Beszéltem már velük TÖBBSZÖR IS! De a válasz az volt, hogy ők bizony nem engedik el, ezen nem fognak változtatni, azért van a kutya, hogy a biciklikre vigyázzon! (bezárva?!)

Nagyon összevesztünk ezen anyummal, hogy "tudod milyen egy rossz szomszéd? Egy életen át haraggal jársz haza!"

Én nem is beszélgetek velük, de az ő lányuk, meg a húgom barátnők. De mit tegyek? Rohadjak meg és amíg nem költözök el addig hallgassam éjjel az ugatást?! Nem hallgat el így sem. Sőőőt... a szomszéd engem cseszett le, hogy megijedtek a gyerekek attól, hogy én átkiabáltam... a k#rv@ édesanyját azt... NEM TUDOK ALUDNI SOS!



2017. júl. 8. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet névtelenül bejelentést tenni! Ha nem akarod, hogy kiderüljön, hogy te voltál, most hallgass, ne emlegesd senkinek a problémát, majd tedd meg névtelenül a bejelenést. Az amit leírsz állatkínzás is, nem csak neked kellemetlen, hanem szegény kutyának is.
2017. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jegyzőnél tehetsz névtelenül is bejelentést, írásban.
2017. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem jelentsd oket azert hogy a kutyat bezarva tartjak, es nincs eleg helye stb stb... es nem kell ugy hogy tudjak hogy te tetted a feljelentest hanem ugy h ne legyen feltuntetve a jelento. Igy igazabol barki feljelentheti a kutya veszelyezteteseert
2017. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiába tenném névtelenül, tudnák hogy mi voltunk, mert csak mi panaszkodtunk!
2017. júl. 8. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress fel a közelben állatvédő szervezeteket. Ők majd kimennek, ellenőrzik a kutya tartási körülményeit, és tesznek őt feljelentést, ha indokolt.
2017. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2017. júl. 8. 12:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Állatvédő szervezet mit tud tenni?Benéz az utcáról?Annak meg mi értelme,nem látják rendesen.
2017. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5# Az állatvédő szervezetek semmit sem tudnak csinálni. Elvenni csak akkor tudják ha láthatóan verik és éheztetik a kutyák. Ha szabálytanaluk tarják akkor max kapnak egy büntetést, de legtöbbször még azt sem....
2017. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
29%
Üdv, a mi környékünkön (kertesházban) élünk, 200 méteres körzetben van két ház ahol az egyiknél 8 a másiknál 3 ugatós vonyitós kutya van. Szerencsére még éjszaka nem halotam a hangjukat. Napközben kb félóráig vagy egy óraoszát hangoskodnak. Náluk soha nem volt és nem is lessz kutya. A kutya nem való városba, faluba, községbe. Szerintem a kutya csak tanyára való. Hallotam olyan lakótelepről ahol nem lehet kutyásoknak beköltözni, Ha úgy költöznek oda hogy senki nem tudja hogy kutyával jönnek elsem kezdhetnek bepakolni, a lakás árát pedig visszaadják és elküldik öket. Sajnos nem találtam róla forrást.
2017. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább hozzá kéne szokni ahhoz hogy van más életforma is nem csak az ember és nem csak az autók zaját kell elviselni.Na most a kutyával annyival nehezebb hogy az taníthat így nem nagy kifogás amit most írtam.De pl sokakat zavar még egy kakas kukorékolás is ami tényleg elkerülhetetlen és alapvető természetes dolog LENNE ha nem lennénk így elbutulva hogy szépen írjam.
2017. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!