Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ugat a szomszéd kutya, semmit...

Ugat a szomszéd kutya, semmit nem tehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig be van zárva, éjjel ugat, nem lehet aludni.

De édesanyám nem engedi, hogy feljelentsem! Beszéltem már velük TÖBBSZÖR IS! De a válasz az volt, hogy ők bizony nem engedik el, ezen nem fognak változtatni, azért van a kutya, hogy a biciklikre vigyázzon! (bezárva?!)

Nagyon összevesztünk ezen anyummal, hogy "tudod milyen egy rossz szomszéd? Egy életen át haraggal jársz haza!"

Én nem is beszélgetek velük, de az ő lányuk, meg a húgom barátnők. De mit tegyek? Rohadjak meg és amíg nem költözök el addig hallgassam éjjel az ugatást?! Nem hallgat el így sem. Sőőőt... a szomszéd engem cseszett le, hogy megijedtek a gyerekek attól, hogy én átkiabáltam... a k#rv@ édesanyját azt... NEM TUDOK ALUDNI SOS!



2017. júl. 8. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

# 10


A kakas még reggel elmegy bár azt is lelőné olykor az ember:DDD Viszont a kakas éjjel kussol, tudtad ugye;)

A dög meg éjjel ugat;)



Kérdezőnek:


Szerintem gyűjts aláírást a környező szomszédoktól, hogy szeretnének e éjjelente nyugalomban-csendben aludni.

A sok aláírást már komolyabban veszik a hatóságok is, így több az esély a csendre.Egyedül hiába ficánkolsz, akkor egyszerűbb, ha lelövöd..na, neee:DD

Fogj egy apró zacsit és töltsd meg denaturált szesszel, aztán vágd a közelébe-mellé.Kussolni fog, de NE találd el semmiképpen!


Igazából meg a szomszédi viszony le van sz@rva onnantól, hogy ők a jogtalanul "zajkeltől".Ennyi erővel te viszont üvöltözhetsz, mert véded a kispárnádat e módon:DDDD

2017. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sokkal durvább esetről van szó, mint gondoltam.

A kutya azért ugatott, mert valaki folyton bejárkált a telkükre! Ami azt illeti, a férje egyszer szembetalálkozott valakivel éjjel az udvaron, mikor kiment a kutya ugatásra. Tegnap hallottam valakit (éjjel!) mikor zuhanyoztam az ablak alatt lihegni. Az tuti, hogy nem a szomszéd 70+ éves hölgy volt! Aztán az ablakom alatt is, amire én kirohantam a kutyával együtt ház elé, apám meg az ablakot kirántotta, de sajnos nem találtunk senkit.

Várjuk a "fejleményeket", de apám már behozta a fegyverét a házba, de ha itt talál valakit, annak nem lesz jó vége.

2017. aug. 2. 12:20
 13/13 anonim ***** válasza:

# 12


Azért ez már más történet jelentősen...

Tegyél ki sötétedéskor csapdákat a házad körül, amely megjelöli-megbünteti a kukkolót, de nem öli-sebesíti meg;)

Tanácsul nézd meg a Reszkessetek betörők 1 és 2 részét;)

Fel is szerelhetsz éjszakai kamerát és rögzíted a látogatót, aztán már képed is lesz róla a feljelentéshez illetve a kiplakátoláshoz-netes posztoláshoz.

2017. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!