Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd idős bácsi vasvillá...

A szomszéd idős bácsi vasvillával megölte a kutyáját,?

Figyelt kérdés
Mit tegyek , el se akartam hinni amit láttam, a kutyus egy kis keverék ,állítása szerint leolte a tyúkokat ezért mérgében kioltotta szerencsétlen állat életét, akkor mondta amikor kérdőre vontam, és megnéztem h él e még a kutya, sajnos szíven szuta nem tudtam segíteni rajta már,de van még egy másik is , mit tegyek hogy vele ne tehesse meg ezt? A másikat eltüntette mire ki hívtam az állatorvost ( más nem jutott eszembe) ?
2017. aug. 15. 22:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Annyit megígért hogy a másikat nem bántja , mert az sose bántotta a baromfit , ennyit tudtam tenni. Igazából semmit , megértette hogy engem megrenditett a dolog , mivel szerinte fiatal vagyok még. 26nő
2017. aug. 17. 20:29
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Na így kéne felfogni nem pedig úgy hogy "R*hadjon meg azért is a pokolra küldöm" meg kell velük beszélni a dolgot ha hajlandóak.
2017. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Lol majd mindjárt megsajnálom ezt a vén f*t. Meg kellene jegyezni, hogy azért, mert valaki már leélt x évet ezen a bolygón, nem jár automatikusan tisztelet, és nem kell nekik mindent eltűrni, mert "ők másban nőttek fel".
2017. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vidéken ez természetes sajnos, az agyatlan büdösbunkók között.

Ezt látják egymás között, ez nekik a természetes.

Iszonyat primitív egy társaság, érdekesen olvasom mindig, amikor írják, hogy: mijér oan nagykepú minden pösti?

2017. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Tudjátok mi még tudunk élni.Ti pestiek éljetek a mocsokba.Inkább leszek prinitív senki mint pesti valaki.
2017. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!