Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csak szerintem túloz néhány...

Csak szerintem túloz néhány ember?

Figyelt kérdés
Láttam Facebookon néhány posztot amin valamilyen állat van trofeaként és mellette a vadász és eszméletlenül negatív véleményeket kapott hogy a kommentelők mit csinálnának vele. Pl felakasztanák, megkínoznák a gyerekeik előt stb de amikor egy embertárs meghal ugy hogy egy állat megöli akkor viccet csinálnak belőle. Nem értem egyes emberek hogy utálhatják ennyire az önmaguk fajtáját bát amiket írnak közelebb vannak az állatokhoz. Szerintem egy emberélet többet ér mint egy állat (de ez az embertöl és az állattol is függ). Fogadni merek ezek az embereknek a 90% a semmit sem tesz az állatokért csak okot akar hogy valakit szidjon

2017. aug. 30. 13:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
képes gondolkodni? wáo lenyűgöző, mondj olyan állatot amelyik nem tud :) Amúgy kár hogy sok ember így is csak az ösztöneiknek él, az agyuk el is sorvadhatna annyira nem használják. Amúgy ha kicsit körbe néznél rájönnél hogy az emberek agya csak dísznek van és már régen nem gondolkodásra használják, ha nem így lenne akkor nem itt lennénk ahol vagyunk.
2017. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%

Látom megjött a 11-es válaszolóként a méregzöld tagozat képviselője.

Kedves méregzöld válaszolj mit eszel, hogy jutsz hozzá,mert ha a boltban veszed akkor ne játszd a nagyképűt. Amit6 írtál arra írhatnám akkor, hogy fogj egy kapát és egy ásót és akkor te termeld meg az egész évi élelmedet.

2017. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ja rájöttem a kommenteitekből :D . Ez a világ már jobb mint volt( az embereknek) csak a környezetvédelmet kéne fejleszteni. De amugy te mivel élsz gondolom eszel növény ami teljesen elitélendő szegény magukat nem képesek megvédeni te meg kihasználod :(((( undorito vagy RIP répa.
2017. aug. 30. 14:22
 14/28 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem durva nekünk állatvédőknek.Mást nem tehetünk mint fenyegetőzhetünk hát mi ezt ki is használjuk.Job ez mintha csinálnánk is.Rokonaimon és barátaimon klívül nem nézem az ebereket semmibe se.Már csak a természetükből adódóan se.Utálom magát az egész emberiséget is.A reklámjaikat az életfelfogásukat,az egyházat a vallást és minden mást amit kitaláltak.A környezetpusztítást meg kifejezetten rühellem .Nem elég hogy saját magát pusztítja ki ez nem elég még a környezetét is lerombolja.Undorító.
2017. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 11-es, remélem az megvan, hogy az elektromos áram tanulmányozásához pl. halott békákat használtak, akik valószínűleg mind többet értek, mint te... :))

Remélem ezt most megtudva kikapcsolod a netet és nem fertőzöd tovább az agyament nézeteiddel a légkört.

Amúgy ezek általában az embergyűlöletüket próbálják kompenzálni az állatimádattal. Szimpla pszichológia.

2017. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%
Az az ember akinek többet ér egy állat az beteg,antiszociális és retardált.Sajnos nagyon sok olyan ember van aki szivesebben adja az adó 1%-ot kutya menhelynek mint beteg,árva,haldokló gyerekeknek.Nem foglalkoznak vele ha egy gyerek életmentő műtétéhez elemeket kell gyüjtsenek a hozzátartozói,de kutyákat meg műtettnek,ami szerintem nevetséges.Az állatot az emberi faj felé magasztalják (főleg a kutyákat).Ezek az emberek nem kapták meg a biztos,szerető családi hátteret,nem voltak sosem barátaik,nem tudtak barátkozni és senkinek sem kellettek,így egy alacsonyabb rendű és alacsonyabb inteligenciájú lényben találtak "társra".Váltig fújják,hogy az Ő értékrendjük a normális,és a kutya nagyon szeret feltétel nélkül..stb. De egy jót még sosem beszélgettek,nem fogják fel,hogy attól mert néhány emberben csalódtak nem minden ember undorító féreg.Sőt aki nem állat bolond az biztos,hogy érzelmileg sekélyes és állatkínzó...én nem utálom az állatokat és nem is bántom,de egy állat sosem lesz még ccsak közel olyan fontos sem mint egy ember,még a saját házi állatom sem.Most biztos sokan fognak jelentgetni,meg állat kínzónak gondolni de ezeknek az embereknek nincsen életük...akit egy gyerek nem hat meg az tényleg nem ember hanem ÁLLAT
2017. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Na a végefelé lett pár normális ember is
2017. aug. 30. 14:52
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet valakinek az a hobbija, hogy állatokat öljön. Most nem a hivatásos vadászokról van szó, mert rájuk szükség van. Szerinted lelikleg 100as az az ember, aki a leölt vaddal pózol és eljátsza, hogy mekkora király? Puskával könnyű, bár szerintem az ilyenek a kis farkuk miatt kompenzálnak
2017. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Látom kérdező nem sokat fogtál fel a normálisabb ellenérvekből, csak a bólogatókra vártál, mint a "normálisnak" tituált 15%-ost, aki szintén csak

fekete-fehérben látja a világot és valami általánosító szarságot hányt ide.

Nekem szerető családom volt. Akik megtanítottak arra, hogy tiszteljem az állatokat, természetet. Éppen, hogy akiknek nem volt szerető családi háttere, azok hajlamosabbak az állatkínzásra-és emberkínzásra...

Kedves kérdező, én fontosabbnak tartom a saját macskám-kutyám életét, mint pl. azokét az emberekét, akik csak ártani tudnak nekem. Ne legyünk álszentek és demagógok, ha kérhetem.

Másrészt egyre több kutatás van arról, hogy pl. a kutyák-macskák sokkal fejlettebbek, mint gondolták és rendelkeznek empátiával, ítélőképességgel.

Vagy kit tartanál többre? Egy vakvezető kutyát vagy egy alkoholista barmot, aki csak megkeseríti a családja életét?

2017. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jolvan mostmár tényleg nemtudok semmit se írni mert hiába tenném nem fogod fel amit írtam
2017. aug. 30. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!