Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ennyire buta néhány...

Tényleg ennyire buta néhány ember?

Figyelt kérdés

Ideiglenesbe befogadtunk párommal egy staffit, volt szegénykének egy kis sötét élete is.

És 1,5 hónapja van itt, már persze gazdikeresőben van 3 hete. Rengeteg poszt meg ki róla, képekkel és leírással ,hogy hogyan viselkedik. Kiképző jár hozzá , jól nevelt kutya ,de néhány dolgot még nem tudom teljesen.

Nem is ez a lényeg, hanem az elején a sétával voltak gondjaink , a kiképző pedig már adott egy jó nyakörvet , amit ő talált ki.

Viszont jöttek okos ötletek, pl : elektromos nyakörv... ettől kiakadtam , meg azt is mondják , hogy tudják mennyit sétáltatjuk a Zeuszt.

Itthonról dolgozok és naponta 4szer viszem ki.

Azt nem értem ,hogy az ilyen emberek, ahelyett hoy kiosztanának, miért nem segítenek.



2016. ápr. 24. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak olyan emberek akik azt hiszik, hogy mindent sokkal jobban tudnak a másiknál és ha nem az ő módszerei szerint csinálsz valamit akkor biztos azért "nem működik" valami. + Valószínű sose volt dolguk rehabra szoruló kutyával...
2016. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk én azt se értem, hogy te miért itt panaszkodsz, amikor valójában semmit nem akarsz megtudni, nincs szükséged információra, csak azt szeretnéd, hogy együtt anyázzunk veled.
2016. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Elektromos nyakörv nem egyenlo egy villamosszekkel konyorgom (nem is kell fullon "futtatni"). Egyszeruen egy tavoli tiltas tud lenni a lila kodbe burkolozuo kutya elmejenek.


Amugy en sem ertem pontosan mit akartal ezzel a "kerdessel", mert valoban nem fogalmazol meg fennallo problemat.


De azert valaszolok a kerdesedre: Igen vannak, nem is kevesen.

2016. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!