Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ugye az állatokat elviszik az...

Ugye az állatokat elviszik az állatkínzóktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem hagy nyugodni a gondolat és szerentém ha valaki megnyugtatna. Én teljes mértékben elítélem az álltkínzókat és nagyon sajnálok minden állatot. Az összes állatkínzó el kellene pusztuljon a világból. És ma is láttam a híradóban hogy egy férfi erőszakosan bánt egy kutyával és sörrel itatta. Ugye az ilyen állatokat megmentik ezektől az emberektől? Vagyis ugye elviszik onnan? Nagyon aggódom az állatokért amikor hallok ilyet hogy kínozták vagy megverték.😭 ma is sírhatnékom lett amikor meghallottam ezt. Ugye ha megtalálják az állatot és a kínzöt nem hagyják hogy tovább kínozzák?


2017. szept. 6. 19:12
 1/10 anonim válasza:
93%
Persze, elviszik.:)
2017. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Naiv kérdés, és sokszor nem, mert ki sem derül.
2017. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A sörrel itatott kutyát elvitték. Sokaknak szerencséjük van, mert ha kiderül, akkor megmenekülnek. (Sőt az állatkínzót akár el is tilthatják az állattartástól.)


Azonban a megmenekülők aránya még mindig iszonyatosan alacsony azokhoz képest, akikről nem is tudunk. :( Rengetegen sínylődnek nehéz körülmények között, rengeteget bántalmaznak, rengeteg állatkínzás nem tudódik ki, a menhelyek pedig tele vannak.


A kérdésedből adódóan fiatal lehetsz még, nem akarlak felzaklatni a válaszommal, de sajnos ez az igazság.

2017. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Te állszent vagy mert csak a kutyákat tartod annak. És a sertés kecske birka csirke? Értük ki hullajt könnyt? Ha tévedek amit persze nem hiszek javíts ki és megdícsérlek.
2017. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sok tudós jól megszívná..
2017. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt a kutyát elvitték.

De rengeteget nem visznek el, mert ki sem derül.

Már az is állatkínzás, ha valaki egész életében láncon tart egy kutyát, moslékkal eteti, mégis rengeteg kutya éli le így az életét. :(

2017. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

19:38-asnak pedig: oda van írva hogy MINDEN ÁLLATOT. Mielőtt belekötsz légyszíves olvasd már el hogy mit írtam. Most pl ez a kutyus volt a híradóban és azért írtam példának.

2017. szept. 6. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor nem derül ki, túl késő, de olyat is hallottam hogy a bíróság visszadta a kutyát merthogy a gazda "tulajdona"
2017. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na persze
2017. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más állatoknál hogyan van de madarakat, díszmadarakat illetően NEM.

Vicc hogy ha bejelent egy jól informált ember egy papagájt amit rossz körülmények között tartanak akkor nem is foglalkoznak vele... Ha esetleg mégis kiküldenek egy állatorvost az semmit se ért hozzá így megállapítja hogy minden rendben van és ennyi miközbe a madárnak nem jó úgy és ezt mindenki látja aki utánanéz hogyan kell rendesen tartani,stb.


Aki emlékszik rá a tévében is volt az az eset amikor egy telken rengeteg koszban, kis helyen, elhanyagolva sok papagájt és néhány rágcsálót tartott egy illető télen a hidegben is(miközbe a szomszédban ott lakott az illető rokona aki állatorvos). Azt is azért tették be a tévébe mert elegük lett az embereknek hogy nem történik semmi és gondolták hátha majd így és ha jól tudom valóban a tévé kellett hozzá hogy történjen végre valami és megszűnjön a hosszú évek óta tartó állatkínzás. Az évek alatt egy tucat ember bejelentette, egy tucatszor ki is ment a hozzánemértő emberke,állatorvos és egy tucatszor megállapították hogy minden jó miközben a papagájok ott fáztak,szenvedtek, elhullottak... Na ez a valóság.


Konkrét jogszabályok és azok BETARTATÁSA az ami hiányzik de nagyon.

2017. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!