Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megbüntetnének ezért Olaszban,...

Megbüntetnének ezért Olaszban, vagy anyukámat vennék elő? 14/L

Figyelt kérdés
Olaszba megyünk két hét múlva a mazsorettcsapatommal és lesz egy nap amikor mindenki a plázába megy anyukám pedig felvetette hogy úszhatnék delfinekkel egy Riccione-i delfináriumban én pedig ezt teljesen ellenzem. A legjobban ezeket a helyeket utálom a cirkuszok után. Semmiképp sem megyek be a parkba. Arra gondoltam hogy valahogy anyukám tudta nélkül írnék egy táblát angolul és kiállnék hogy lássák az emberek mit is jelent ha bemennek oda . Az sem érdekelne ha kiröhögnének de itt lenne a lehetőség hogy aktívan hozzájáruljak ehhez. Ami azt illeti nem akarom hogy ezért anyukámat vegyék elő vagy a mazsorett oktatómat . Az nem baj ha elküldenek csak pénz vagy bármilyen bűntetés legyen benne. Ez hogyan kivitelezhető? És nem akarok senkihez hozzászólni meg semmi csak fognám azt a táblát.❤

2017. szept. 9. 15:45
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem anyukámmal is de valószinű max fél óráig állhatnék kint mert bár nem büntethetnek tuti elküldenének jó ,,helyekre".
2017. szept. 9. 17:25
 12/36 anonim ***** válasza:
69%

Jó isten kérdező te két lábon hordod ki az agyhalált. Ilyen mentalitással inkább ne is menj olaszba.

Most sokan le fognak pontozni, de ha ilyen idiótaságot csinálsz készülj fel arra hogy minimum egy éjszakára bevisznek, és küldik a szaftos büntetést az anyukádnak.

U.I. erényövet vegyél fel a migricek ellen.

2017. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Utánna néztem és te és a sok idióta akik nem tudják miről beszélnek mert ha mittom én 30 éveset írtam volna rögtön másképp reagál csakhogy nekem ne papoljatok feleslegesen arról amit nem kérdeztem mert nem vagyok rá kiváncsi.... egyébként felhívtam egy ismerősöm aki olaszban él és azt mondta nem büntethetnek csak megverhetnek szóval hanyagolom. De azért köszike a semmit. ❤😂
2017. szept. 10. 10:24
 14/36 A kérdező kommentje:
Ja és a migránsok bárhol lehetnek zóval ha a strandon napozok az sem jobb.
2017. szept. 10. 10:25
 15/36 anonim ***** válasza:
70%
Jó akkor ha ennyire jobban tudsz mindent, szajkózod a véleményed akkor hajrá, menj ki és csináld, max bevisznek a rendőrök, minek segítsünk ha nem vagy hajlandó meghallgatni a másik oldalt és "nem normális válasznak" titulálod a véleményüket?
2017. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
54%
Hülye 14 éves kistacskó, 6 évet verek csak rád de már ég a pofám hogy manapság a fiatalok másfél évtizeddel a hátuk mögött olyan mocskosan feljebbvalónak és tanultnak hiszik magukat, igaz, minek hallgatnál a felnőttekre, fingod sincs mennyit olvastak a témáról de te BIIIIIZTOS többet tudsz és csak neked lehet igazad.
2017. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó kommentnél nyilván akinek nem inge nem veszi magára.
2017. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Mivel olyan válasz csak egy érkezett ami válaszolt a kérdésemre ezért miért is állítanék mást. Valamint én ebben hogy a felnőttek mindig okosabbak hát nem értek egyet mert lehet hogy több a tapasztalat de pl az adott émáról ... na jó ezt nem is vitatom tovább , de már látom hogy néha a büszkeség nagyobb úr az egymás tiszteleténél .
2017. szept. 10. 11:26
 19/36 anonim válasza:
62%

Ajjajj, segíteni akartam miután elolvastam a kérdést, aztán elolvastam a reakciódat is a válaszokra.. Figyelj, mindegy, hogy 30 vagy 10 éves valaki, ugyanúgy lehet éretlen. Tényleg azt hiszed, hogy az itt lévőknek az életkorod a baja? A stílusod a bajuk, nem a korod. Az írásmódból könnyen leszűrhető az intelligencia egy bizonyos darabkája amiből egyszerűen lehet következtetni a helyzetekre. Tehát most nem csak azokra a gyönyörű tartalmat sugárzó hangulatjelekre gondolok amiket odateszel minden második megnyilvánulásod végére, hanem hogy például itt MINDENKI értelmes, korrekt választ adott, viszont neked csak az nem szúrta a szemed ami nem ellenezte. Azt azért ismerd fel, hogy a többségnek van igaza általában, ahogy most is. Van egy darab pozitív irányba ívelő válasz, úgyhogy akkor egyből arra hallgatsz? Jajj..

Na, inkább erről az egészről nem is nyilvánítok véleményt, mert a végén még én is megjárom azt amit az előttem szólók,szóval tényeket közlök.

Anyukádat büntetnék, mivel te még nem vagy felelősségre vonható ill. dolgozó, emiatt meg nyilván nem fognak javítóba vinni, viszont mivel anyukád nincs ott, az érted felelő felnőttet vonják felelősségre. Legfeljebb egy tízezres büntetéssel megúsznátok az egészet amit majd itthon az anyukát visszafizet az oktatódnak, DE ez a hely szabályaitól függ. (És komolyan képes lennél egy számodra ismeretlen országban, egy általad nem beszélt nyelvi rendőrségre behuppanni? Hát jó, szíved joga,kedves kérdező.)

Mint említettem, a szabályok játszanak ebben közre. A biztonsági őrök elküldenek, abban biztos lehetsz. Ha többszöri figyelmeztetés alkalmával sem távozol, rádhívják a rendőrséget nagy valószínűséggel. Egyébként ígyis-úgyis valaki megszólítana, és valószínűleg nem magyarul..erre nem gonltál? (Ha perfekt vagy olaszból akkor fene a bőrömet, hogy ilyet feltételeztem, viszont ha nem, akkor nincs sok esélyed.) Egyébként a szabályokat arra értem, hogyha például az ajtó előtt állsz, akkor az attól függ, hogy az a magán terület része-e. És gondolom arra nem kell kitérnem,hogyha az aulában álldogálsz akkor nem valószínű a hosszútávú maradásod.

Egyébként ezzel pontosan mit akarsz elérni? Hogy azt a kevés embert, aki feltehetően elolvassa a táblát és meg is érti, ugyanúgy bemenjen csak rosszabb kedvvel? Mert aki elhatározta, hogy bemegy, azt nem rettenti el egy táblás kiscsaj.

14/L

2017. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Ahjj megfogadtam hogy nem válaszolok többre de egy kivételt még teszek. Figyelj angolul tudok nagyon jól és ez szerintem elég, bocsmár ha hangulatjeleket teszek, nem fogom megköszönni az ellenszenves válaszokat és nem kritizálhatsz azért mert a NEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOLÓ lenéző, ingerült stb. stílushoz illően válaszolok. Amúgy nem tudod hogy mibe bele nem gondolnak az (értelmes) emberek mikor ilyet látnak mert nem először csinálom ezt. ❤❤
2017. szept. 10. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!