Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megbüntetnének ezért Olaszban,...

Megbüntetnének ezért Olaszban, vagy anyukámat vennék elő? 14/L

Figyelt kérdés
Olaszba megyünk két hét múlva a mazsorettcsapatommal és lesz egy nap amikor mindenki a plázába megy anyukám pedig felvetette hogy úszhatnék delfinekkel egy Riccione-i delfináriumban én pedig ezt teljesen ellenzem. A legjobban ezeket a helyeket utálom a cirkuszok után. Semmiképp sem megyek be a parkba. Arra gondoltam hogy valahogy anyukám tudta nélkül írnék egy táblát angolul és kiállnék hogy lássák az emberek mit is jelent ha bemennek oda . Az sem érdekelne ha kiröhögnének de itt lenne a lehetőség hogy aktívan hozzájáruljak ehhez. Ami azt illeti nem akarom hogy ezért anyukámat vegyék elő vagy a mazsorett oktatómat . Az nem baj ha elküldenek csak pénz vagy bármilyen bűntetés legyen benne. Ez hogyan kivitelezhető? És nem akarok senkihez hozzászólni meg semmi csak fognám azt a táblát.❤

2017. szept. 9. 15:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nos , pontosan. A szabályok játszanak közre és én pont erre voltam kíváncsi, viszont mindenki azt szalykózta miért hülyeség az amit csinálok.
2017. szept. 10. 18:21
 22/36 anonim ***** válasza:
28%

Neked felajánlott Anyukád egy kivételes, ritka jó ajánlatot: Delfinekkel úszás.

Erre Te tüntetni szeretnél,ahelyett hogy élnél a lehetőséggel. Elszomorító, egyrészt mert van aki örül ha egyáltalán kijut !egy! napra külföldre kijut pár évente.

Tudod, most mutattak a tvben egy 4 éves kisfiút. Szemdaganata van,30 műtéten esett át, bármikor megvakulhat! Egy álma van: Delfinnel úszni, de a családnak erre nincs pénze. Mutatta a stábnak őszinte lelkesen a kedvenc delfines figuráját, a szívem szakadt meg. Bármikor vak lehet.

Legszívesebben Őt raknám a Te helyedbe!! Ezerszer jobban megérdemelné az a fiú, mint téged kislány, aki szinte felháborodosnak írja meg ezt a páratlan lehetőséget. Hát ajánlom hogy nyíljon a szemed szépen és becsüld meg amid van!

2017. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk tehetősek most megyek másodjára külföldre de én nem magamat látom szerencsésnek hanem a delfint szerencsétlennek. Nos igen sajnálom a kisfiút az én nagy álmom az hogy egyszer afrika legszegényebb részén éljek és a szegényeken segítsek esetleg orvosként, de nincs rá pénzem. Viszont ha sajnálod a fiút beteszik a tv-be ... attól még nem jut el oda ahova akar. Szóval ennek semmi köze az én esetembez. Mint mondtam én fizetem az utat abból a pénzből amit nyertünk egy kampánnyal vagyis egy részével és csak a csapat miatt megyek mert másra is el tudnám költeni nem nyaralásra.
2017. szept. 10. 21:02
 24/36 anonim ***** válasza:
74%

Hát kislány, majd egyszer rájössz te is arra, ha valaha az élet kipukkasztja a fejed köré gyűlt tini-rózsaszín szappanbuborékot, hogy lennének fontosabb dolgok is az életben az állatvédelem terén, mint holmi szerencsétlen delfináriumok szabotálása, ahol egyébként baromira nincs rossz sora az állatoknak. :)

Csak azt kívánom neked, hogy ne kelljen túl nagy pofonokat osztogatnia az életnek ahhoz, hogy felnőj.


Ezt a mentalitást meg, hogy tizen-x évvel a háta mögött ő állatvédelmi forradalmárnak érzi magát, és úgy gondolja, megváltja a világot azzal, ha táblát kötöz magára és kinevetteti magát az utcán, köszönjétek a XXI. század liberális gyermeknevelésének, ahol a korlátok, szabályok és keretek az ördögtől valók, mert majd a gyerek úgyis tudja, hogy mi a jó neki (majd a TV-ből, internetről tájékozódik ahogy szeretne..). :) Látjuk. Itt az élő példa.

2017. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem kérdező teljesen átsiklott azon a tényen hogy az így tartott delfinek túlnyomó része vagy fogságban született vagy sérülten került be és túlélési esélye ha visszaengednénk valahol 0 és -5000000 között van, mit szeretnél, mit csináljanak ezekkel a delfinekkel? Ha már kampányolsz ne azért hogy "juuuuj állatkínzás ticcsákbe" inkább legyen konkrét célod pl tartsák őket nagyobb medencében, ez mégiscsak reálisbban hangzik.
2017. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ezt honnan szeded valami oldalrol vagy egy jo egyetemi tudostol vagy a tevebol de ezek a dolgok ahogy teged is felreinformalnak. Mar leirtam az igazsagot es nem ehyszer kampanyoltam mar igy .... az emberek odajonnek van hogy csak neznek van hogy meg mernek szolitani es el kezdenek kerdezoskodni , es ez nagy boldogsag szamomra. Nos azt pedig jogy nagyobb medence... ezeket nem erjuk el es nem is akarjuk. Csak az embereket alarjuk felvilagositani. De ezt nem mindenki erti meg van aki nem akar tudomast venni inkabb hisz az olyan dolgoknak amik pozitivumokat sugaroznak es persze csak a maga dolgaval tortenik.
2017. szept. 12. 07:10
 27/36 anonim ***** válasza:

Most vagy én vagyok vak, vagy még mindig nem írtad le, hogy mi a bajod velük, miért kampányolsz ellenük, mit akarsz a tábládra írni.

Én kíváncsi vagyok... Talán jobban értenénk.

2017. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

9.komment: ,,

Csak néhány részlet: fogságban max három évet élnek (persze van kivétel) és erről ugye nem tudunk mert hát ugye mindig van utánpótlás. Depresszióban pusztulnak el , szerinted miért járkálnak a nagymacskák oda vissza. Ja és nem kéne a delfineket visszaszoktatni mert vannak ösztöneik és nálad és nálam is okosabbak." Természetesen a táblára valami sablonszoveget irnek es ha idejonnek kerdezoskodni (oda szoktak jonni) akkor kifejtem es beszelgetek veluk angolul mert olaszul csak alap szinten tudok es ugy még nem mernék megszolalni.

2017. szept. 12. 17:06
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Egészen derűt keltő, ahogyan kamaszos dölyffel az egyetemi professzortól származó információt egy kalap alá veszed a TV-műsorok megbízhatatlan forrásaival, de saját érveidet megingathatatlan tényként tálalod. :))
2017. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Miért kerülöd a témát , ha visszaszólok gyorsan keresel mást amibe bele tudsz kotni .
2017. szept. 13. 07:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!