Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd gyilkolja a macskák...

A szomszéd gyilkolja a macskákat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jartunk anyukammal egy lakotelepre egy bizonyos dolog miatt es ott volt egy no aki gyilkolta a macskakat. Az ujszuloteket vizbefolytja. Meselte egy no hogy a 10. emeletre is patkanymerget rak a macskak miatt. Mergezett kajat rak ki. Egyzser megkerdeztuk anyammal hogy miert csinalja. Az volt a valasza hogy azert mert egyszer az unokaja tudogyulladast kapott egy macskatol de hogy neki elotte volt macskaja es hogy o mennyire szerette meg blabla. Aztan jol beolvastunk neki de ke se szarja meg neki allt feljebb. Ez beteg. Egyszer elkezdte egy sepruvel verni nekunk kelett lealitani. Aztan egyszer hallotuk h azt beszeli egy faszival h o kifogja irtani az osszes macskat meg h megoli majd okez. Mit tegyek? Jah es a legdurvabb higy az egyik macskanak ELTORTE A LABAT! ez hulye. Olyam santa szegeny cica. Nagyon kedvesek (a cicak) feltem oket. Mit tegyek?
2017. okt. 8. 21:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Mondanám, hogy jelentsétek fel, de úgysem tesz semmit az igazságszolgáltatás. Inkább nyomtassatok ki plakátokat szórólapokat, amelyben leírjátok a tudnivalókat a nőről és minden postaládába dobjátok be és ragasszátok ki a lépcsőházba, hogy mindenki tudja mekkora rahadék féreg a banya.
2017. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
7%

Megöli a macskákat?

De kérdezzétek meg, hogy lehet-e nála házi kolbászt venni?

2017. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%
Jogilag tehetetlenek vagytok ellene, de én ha már ott lennék, pokollá tenném az életét. Először is azt amit az első írt, aztán sz*rrá szívatnám. Bepillanatragasztóznám a kilincsét, szétb*sznám a zárát, az ablakán (ha lehetséges) dolgokat dobálnék be, akár zacskót teli ürülékkel. Van leskelődő lyuk az ajtaján? Ha igen, éjszaka kopoknék, amint belenéz fúrógéppel, vékony fúrószállal belefúrnék tövig. Lelökném a lépcsőn.
2017. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Azonnal rendőrség vagy állatvédők!

Ha más nem,jól elverni vagy kinyírni azt a nőt

2017. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 EagleHUN ***** válasza:
100%

- A kiplakátolás, postai figyelmeztetés jó 5 let.

- Bizonyítékot gyűjteni, fényképeket hangfelvételt stb és ezek alapján feljelentést tenni okés.

- Begyűjteni a mérgeket.

- Még a pillanatragasztó is elmegy, meg az egyéb kisebb szívatások.


Na de megölni? Minek? Kinek lesz jobb attól? Megtanulja ettől hogy ne bántsd az állatokat? Hát a sírban tuti nem! Utána meg rettegsz hogy mikor jön érted a rendőrség és varrnak be egy életre? Az miért jó?

Szívassátok szét a nyanyát. De közvetlenül fizikailag bántani sajnos nincs értelme.


Jó ha mondjuk valaki gyereke megeszi a mérget amit kirakott és utána az apuka kivágja a 9.-ről az ablakon az okés, megértem. De macskákért? Én is szeretem őket, de ez nem fér bele...még akkor sem ha ugyanannyit ér egy bármilyen állat élete (vagy többet) mint egy ilyen szemété.

2017. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

Jó,nyilván nem lehetne kinyírni...De csak a törvény miatt nem.

De amúgy fel kell jelenteni a rendőrségen vagy az állatvédőknél,garantált,hogy börtönbe kerül.Nehogy màr ilyen lillanatragasztókkal szórakozzatok,irány a rendőrség és az állatvédők már holnap!

2017. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%
Legjobb lenne halálbüntetés az állatkínzóknak
2017. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Plakátold ki, hogy a kinti macskákat tartsák bent, és menjetek el mindannyian a banyához. Előbb a szép szó, aztán ha nem ért belőle, én durvulnék.
2017. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Az a gaz hogy ott mindenki ismeri es nem is ertem hogy hogy nem lett meg feljelentve
2017. okt. 9. 06:07
 10/34 A kérdező kommentje:
Meg most jut eszembe hogy egy macska farkat (nem a nemi szervet ha esetleg valaki felreertene) levagta.....
2017. okt. 9. 06:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!