Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy szomszéd az erkélyen...

Egy szomszéd az erkélyen szállásolt el egy pinscher szerű kutyuskát, szerintem télen is itt tartaná, emiatt lehet höbörögni vmilyen állatvédőnél?

Figyelt kérdés
Nagyon édes, kis rövid szőrű vacak, sétálni sem viszik vmi nagyon :( pedig biztosan lenne rá igénye.
2017. okt. 17. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben sok időt tölt kis helyen, lehet "reklamálni". Fotózd le több alkalommal, hol él életvitel szerűen, és a jegyzőnél tehetsz hivatalos bejelentést.

Törvényben meg van határozva, mekkora területen kell minimum tartani egy állatot.

2017. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Újságíró.
2017. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na megint egy pletykás vénasszony.A szerintem nem elég indok.
2017. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 18. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Állatvédőknek kell szólni. Ha egyik nem csinál semmit, másiknak, mindaddig míg valaki nem lép.
2017. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szomszéd utcában is volt hasonló kutyatartás. Én beszéltem tulajjal, semmi nem történt. Majd beszéltem a barátnőjével, azt is mondtam, ha nem oldják meg a kutya sorsát, feljelentem őket. No erre már reagáltak.Odaadták a kutyát egy jobb gazdának.

De ha nem csináltak volna semmit, első körben bementem volna a munkahelyükre és ott hangosan elmondtam volna, milyen emberek, lejárattam volna őket. A kutya sovány is volt, egész nap vonyított, szűk helyre volt zárva.

2017. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A beszélgetés és a feljelentés meglegyintése okés. A munkahelyi alázás már nem.
2017. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
NEkem belefér a munkahelyi, mert ha az illető se beszélgetésre, semmire nem hajlandó, és az állat miatta szenved, miért kellene őt figyelembe venni?
2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az állat nem megfelelő körülmények között tartása is állatkínzásnak minősül. Tehát igenis lehet.
2018. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a kutyussal?
2018. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!