Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Tegnap az utcánkban járkált egy szép német juhász reggelre ott feküdt az út közepén elütoték és ott hagyták az út közepén délutánra valaki kihuzta az út szélére. De hogy lehet valaki ilyen szemét. Lehet keresi a gazdija lefotozod apa felrakása majd a facebookra hátha valaki kereste...
2018. márc. 1. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Te is csak nézted, hogy ott mászkál. Ki a szemét?
2018. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak néztem adtam neki enni és inni felhívtad 2 menhelyen is de semmik nem bírta befogadni. Utána meg már nem is láttam. Felraktuk a facebookra hátha volt gazdija és keresi szegényt. Be fogadni nem tudtok volna ideiglenesen se mert 2 kutyám van.
2018. márc. 1. 19:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Az aki elütötte az a szemét lehet még lehetett volna menteni.
2018. márc. 1. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elütős téma nehéz kérdés. Van egy úgynevezett féktávolság, amin belül ha a kocsi elé ugrik a kutya, fizikai képtelenség úgy megállni ,hogy ne tegyünk benne kárt. :(

Az már más kérdés, hogy miért hagyta ott, ha egyáltalán véletlen volt. Mert ritkán, de előfordul ,hogy direkt elütik, de az esetek többségében nem szándékos.

2018. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos is nem olyanok az emberek hogy ha elütnek egy állatot akkor segítenek neki. Amúgy kisváros. És szoktam látni hogy ott egy kutya az úton és direkt rá gyorsítanak itt sok a nagyon rosszindulatú roma. KB 2 hete 2 utcával arrébb egy cicát ütötték el vagy megmérgezték
2018. márc. 1. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Az milyen ember lehet aki hagyja a kutyáját lófrálni az úton és nem is keresi.Biztos hogy nem több 10 km-ről való a kutya,ha a gazdája autóba ül és szétnéz a környéken lehet meg is találta volna.
2018. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem alkalmas állattartásra, aki nem tudja a kutyáját otthon tartani, megnevelni.


Csak ezt ugye nem büntetik, mert hát "véletlenül kiszökött"...


Ha valakit, akkor a gazdát kéne felelősségre vonni.

2018. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kis város szinte falu nem tudom kié lehetett. De nagyon szép kutyus volt reggelre már elszálitották
2018. márc. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!