Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van itt ilyen ember?

Van itt ilyen ember?

Figyelt kérdés

Az allatokat sokkal jobban szeretem, feltem, mint az embereket. Pl. Ha egy hajlektalant latok, annyira nem hat meg a hideg ellenere se, mint egy kobor kutya, macska eseteben. Akkor ugy erzem megszakad a szivem es felelem tolt el, hogy baja esik. Halott allat latvanyatol mindig sirok es kell par ora, hogy feldolgozzam. (Egy galamb, eger eseten mar nem kell ennyi, mert gyakori, de igy is rosszul esik latni)

Amikor ezzel szembesulok, mindig feljon az allatvedelem gondolata, de tudom, hogy nem birnam elviselni a sok szornyu sorsot. Alkalmankent is megvisel, naponta latnam osszeroppannek. Tavol all tolem az agresszio, de az allatkinzokat ugy erzem megtudnam olni, ha nem kene egy fereg miatt 20 evet ulnom... Van itt olyan, aki erti ezeket a gondolatokat?


2018. márc. 5. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen, az értékek felborulásának és az emberi közönynek tipikus esete. Az embereket nem sajnálod, ezért hogy ezt belülről kompenzáld, a cuki állatokat ruházod fel emberi tulajdonságokkal. Sosem értettem az ilyet, pedig mindig voltak állataink, nem is egy.
2018. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Szép dolog az állatszeretet, amíg nem társítunk hozzá embergyűlöletet, és szép dolog az emberek iránt érzett felebaráti szeretet, amíg nem társul hozzá állatundor. Mert azon túl egyik, másik oldalt is csak úgy hívják, hogy: szánalmas.


Ezt kellene rögzíteni a kobakokban.

2018. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Csak egy kérdés: közületek, akik úgy tűnik, hogy nagyon szeretik az állatokat, hányan esznek húst...?

Én amúgy szintén nagyon szeretem az állatokat, jobban is, mint azt a családom tolerálná

2018. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!