Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 18+ Láttátok mi lett azzal a...

18+ Láttátok mi lett azzal a sarkadi lóval amelyik balesetezett?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit kiábrándító milyen világot élünk


2018. máj. 3. 21:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Miért ne szurkálhatta volna meg a lovat miután fejbe lôtte ?

Elmebeteg...

a lábait szerinted minek tördelte ripityára ? Jobbra-ballra álltak szegénykének a lábai :(

2018. máj. 4. 14:38
 22/52 anonim válasza:
64%
Sajnálom. De úgy gondolod hogy régen nem fordult elő hasonló eset? Akkor tévedsz.
2018. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Mai hír, a csaj feljelentést tett. Viszont eltűnt a telepről a tetem. :/
2018. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Most láttam a híradóban. Szegény lány. Szegény ló. :(((


A videót tegnap nem mertem megnézni, de ennyi is épp elég volt belőle.


Reméljük, kiderül, mi miért és hogyan történt. Remélem az a szerencsétlen ló nem szenvedett. Előbb ölték meg és utána a többi.., mert ha nem... Így is vérlázító!!!

2018. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem tudtam megnézni, de végig hallgattam a híradót, és a rohad.ék állatorvos azt mondja, hogy szabályosan jártak el... Több, mint vérlázító!!:@:@
2018. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mennyire szabályos az állatkínzás... :/
2018. máj. 4. 20:40
 27/52 anonim ***** válasza:
58%

A lovat az állatorvos azért lőtte le altatás helyett, mert előre tudta, hogy a dögtelepről a cigányok elhordják majd a húsát.

Attól félt, hogyha bekerül a méreg a húsába, s ezért a dögevő cigányoknak is baja eshet. S valljuk meg, abból nagyobb balhé kerekedett volna.


Tehát az állatorvos a fejbelövés után semmit sem tett a lóval, azt mind a dögevők csinálták.


Nem is értem, páran hogyan gondolhatják azt, hogy az állatorvos művelte ezt az egészet a lóval.


S megjegyzem, hogy a vágólovakat is lelövik a vágóhídon.

2018. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó a vágóhidat ne hozd fel mert ez teljesen más dolog. Az már hentes munka.

De az hogy ezt művelik egy gyönyörű versenylóval hát eléggé vérlázító, és altatást kértek nem ezt. Túl drága volt neki az altató és megoldotta így ilyen undorító módon.

Amúgy meg nem voltál ott szóval honnan tudnád?

Én nekem ez a tippem.

2018. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Persze,persze mindenre van kifogás.

De a lábai miért voltak rommá törve ?

Az is a cigányok miatt ?

2018. máj. 4. 22:51
 30/52 anonim ***** válasza:
43%

Én különben azt sem értem, hogy miért nem próbálták meggyógyítani a lovat, ha már ennyire szerette a tulajdonos. Gyerekek mellé még jó lett volna.


Több portál is megírta már azt, hogy a cigányok miatt nem altatta el az orvos a lovat, és ők marcangolták szét az állatot.

2018. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!