Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 18+ Láttátok mi lett azzal a...

18+ Láttátok mi lett azzal a sarkadi lóval amelyik balesetezett?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit kiábrándító milyen világot élünk


2018. máj. 3. 21:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
35%

Én úgy tudom azt mondta a lány anyja hogy ha NEM LEHET megmenteni altassák el, szóval már itt bűzlik valami, maximum akkor indokolt ha válltörés mert az nem lehet rögzíteni, de gondolom a csajnak meg ért annyit a ló hogyha menthető kifizeti a kezelést.

Az meg hogy az állatorvos nem altat gyógyszerrel mert a cigókat megmérgezi.... megvan a Hantaboyból a jelenet mikor az ügyvéd bemegy munkába, azzal fogadja az asszisztens hogy az ügyfele megint bajba került és kel la segítség? Na, pasi felveszi a telefont és beleüvölti: "NE SZEGD MEG A TÖRVÉNYT, S**GFEJ" na, kb ez a véleményem erről. Mondjuk ha a rétinégerek tették volna akkor szerintem hiányozna is valami a lóból, nem csak egy darab bőr ha már megenni vitték.

Csak azt remélem ezt a fejbelövés után tették bár kicsit sok a betonon a vér a fejétől távolabb hogy ezt mindenképp el merjem hinni. De persze már nem fogjuk megtudni mert felszórták fertőtlenítővel és elvitték, remélem ezért is kapnak, ha a rendőrség talál a lakásomon egy hullát az sincs annyival letudva hogy "bocsi bocsi majd eltakarítom".

Undorító az egész, remélem a Nemzeti Vágta versenyzői is csatlakoznak a tüntetéshez, legalább egy részük.

2018. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
31%

Én is remélem. :)

Hát sokáig tart egy paci felépülése.

És mivel sokat mozog és ez így korlátozza így sem jobb neki. Feküdni meg nem feküdhet egésznap, mert az sem tesz jót neki.De amit csináltak vele. Inkább hagyjuk nem akarok olyat írni amit megbánnék.

Az is a baj hogy végig a loval kellett volna maradni hogy ez ne történhessen meg. Nem hibáztatom a zsokét mert csak megsérült,és nem tudott dönteni. De egy normális állatorvos elaltatja.

Ezért az állatorvost megbüntetik, de meg is érdemli.

2018. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Nem büntetnek meg senki! Olvassátok el a békéscsabai kormányhivatali ellenőrzést! Csodálkozom, hogy még nem írt senki erre az oldalra, majdnem írtam, de úgy gondoltam nem tűrné el a nyomdafesték... így nem írtam. Olvassátok! Idézem " etikusan, szakszerűen jártak el" (ez Magyarország...)

2018. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
67%
Ebből is látszik hogy magyarország jobban teljesít.
2018. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Cseppet sem lepődtem meg. Őszintén, ki az, aki TÉNYLEG reménykedett abban, hogy BÁRMI is történni fog?
2018. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Én sem számítottam másra.
2018. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%
#43 vajon ezt felidézhetném ha én is fejbelőném és kidobnám a doktor úr megnyúzott hulláját egy erdő széli dögtelepre? Kétlem...
2018. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
24%

De had emeljek ki mégegy gyöngyszemet: "erre a célra rendszeresített speciális eszközzel" ez érdekes név egy ki..szott stukkerra.

"Az ellenőrzés során a hatóság megállapította, hogy a telephely az elhullott állatok gyűjtésére és tárolására megfelelő eszközökkel rendelkezik, az ott elhelyezett tetemekről, állati eredetű melléktermékekről nyilvántartást vezet, az elszállításukhoz szükséges szerződéssel rendelkezik, a vizsgálat ugyanakkor több szabálytalanságot is feltárt.".

a konténerbe beledobni egy bárkinek elérhető helyen nem tudom melyik párhuzamos univerzumban megfelelő eszköz

Röhej ami itt megy, megnézném melyik rendőrnél úszhatom meg a lakásomban talált megcsonkított hullát azzal hogy "Boccccccccs izé, elviszem meg cserélek zárat, sorrrrrry"

2018. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
31%

48-as gratulálok az első részben bemutatott idiotizmusodhoz.

Had másoljam ide: "De had emeljek ki mégegy gyöngyszemet: "erre a célra rendszeresített speciális eszközzel" ez érdekes név egy ki..szott stukkerra. "

Ennek margójára írd be google képkeresőbe, hogy "fejbelövő" és meglátod mit használt.

A második résznél viszont szépen kiemelted az önkormányzat csúsztatását lehet még is van egy kis intelligenciád.

2018. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Ha a helyi kisebbség csonkította meg a lovat, akkor vajon a cég miért nem mondja ezt? Valószínűleg azért, mert nem így volt. Ha valamiben nem sáros valaki, akkor evidens, hogy egyből továbbmutat a vétkesekre, nem pedig próbálja tussolni a dolgot.


Aki azt kérdi, hogy miért nem próbálták megmenteni a lovat: Ha szilánkosra tört a lába (nem tudom, mert nem voltam ott), akkor azt nem tudták volna meggyógyítani. Ahhoz már nagyon spéci operáció kellett volna és nem is biztos, hogy az országban van olyan orvos, aki el tudta volna végezni a műtétet. 10 milliókba biztosan belekerült volna és utána élete végéig szenvedhetett volna a lábával, mert sosem lesz olyan, mint új korában.

2018. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!