Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 18+ Láttátok mi lett azzal a...

18+ Láttátok mi lett azzal a sarkadi lóval amelyik balesetezett?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit kiábrándító milyen világot élünk


2018. máj. 3. 21:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
44%

Ja, a cigányok pont a chipet vágják ki belőle a nyúzással együtt, mert a dögevő cigányok pont tudják, hol volt. Teljesen logikus.

Itt most nem a cigányok a ludasak. Mint írtam 1-2 órája: remélem, kiderül az igazság!

2018. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Egyik lába nyilván rommá volt törve, a többit szerinted a szadista állatorvos művelte a lóval?


Ez lehet a hobbija?

2018. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
0%

Előfordulhat.

De nem ember az ilyen, ilyet nem teszünk egy állattal, loval.

Sajnos ebbe sajnálom a lovakat ha eltörik a lábuk mert sajnos altatás, mert hiába for össze nem lesz ugyan olyan. De akkor sem magyarázza hogy a videóban a hátsó lábait miért fordítottak ki?

Én is mikor a kutyám lábat levágta a vonat és már nem volt más választás csak az altatás vagy tolóstolószek a kutyának a pontos nevet nem tudom ,de az altatás a mellett döntöttem mert inkább ez mint hogy szenvedjen.

2018. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs,hogy ki csinálhatta,de nagyon zavaros a sztori.

Azért a lónak a csontja nem cérna vékony tudtommal.Valami iszonyat erő kellhetett azokhoz a lábakhoz,hogy így el voltak töredezve.Minimum egy kalapács.

Van pár fura ember az is szent

2018. máj. 4. 23:17
 35/52 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam

Bocsánat a helytelen írásért

Telefonról nehéz

Pláne ha elírja

2018. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálták meggyógyítani? Nyilván nem versenyzett volna soha többé, de még élhetne.


Ezt a hozzászólást találtam az egyik oldalon:


A plafonban egy hármas csigasor. Egy csigasorral ellátott 2x1,5 méteres kemény fa keret amin jobbról-balról szijjra rögzitett csattok voltak. Ezekhez csatlakoztak a ló hasa alatt levö párnázat gurtnii..

Egy ember könnyüszerrel emelte a lovat annyira hogy a lábai alig érjék a földet de azért ne gátolja a légzést és a gyomormüködést. A patkó végtelenül egyszerü, agy patkó amin egyelnletesen megosztva zsánersarkon 4darab Kb.. 6x20x 600mm fémlap található.

Patkó felszegezve, csont illesztve, fáslizva, sinek felhajtva és szijjakkal rögzitve. Ló felhuzva, megfigyelve(ehhez nem értek), etetve, Kb. egy hónap mulva leengedve majd gyógyultan kiengedve legelni.

2018. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitortent szegénnyel

Meg mondom őszintén hogy én nem sírtam a videón, mert nekem ez már olyan dolog ami hamarabb felmérgel mint hogy megsirason.

Sajnáltam a csajszit nagyon csak az egyik kedvenc lova lett ilyen szörnyű tett áldozata egy undorító féregnek .És végig azt hitte hogy elattatak mert eltört a lába annyira hogy az sajnos nem volt menthető.

És ló útlevelet nem kapta vissza? Nagyon gyanus.

2018. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi sötétet egy oldalon látszik, hogy nem láttátok mire képes a cigány.

Ha altatja a lovat és azért megpusztul a sok dögevő akkor meg tömeggyilkosként ítélnétek el szegény állatorvost.

2018. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
És miért kellett kib.szni a lovat egy telepre ? Persze,ott a cigányok azt csinálnak vele amit akarnak.De szerintem nem ez a megfelelő eljárás,hogy kitenni egy telepre
2018. máj. 5. 08:34
 40/52 anonim ***** válasza:
17%

Lehet mostantól mindenki meghalt testét kidobják így egy elhagyhatott helyre?

Tudom mire képes egy cigány de majd pont a ló chipjét és a sütését vágják ki és nyúzzák meg. Nem itt csak is doki tehet róla.

Tudom mikre képesek.

Vertek át minket is.

2018. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!