Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mihez kezdenétek hatalmas...

Mihez kezdenétek hatalmas állatszeretettel a helyemben munka terén?

Figyelt kérdés

A tények, szeretnék vállalkozni, mindenképpen állati vonalon. Találtam egy szuper tanfolyamot (amiben van etológia, állatvédelem, kutyakiképzés, etetés, eü és még sok minden más), viszont sajnos a családi helyzetemet tekintve nem tudom megoldani a tanfolyami időpontokat, túl sok értékes időt venne el a gyerekemtől, családtól. Mindenképpen kutyákkal, állatokkal szeretnék foglalkozni (nem tenyésztés). Állatvédelem az megvan részemről, ez nem is kérdés, de ezt tudjuk, hogy ebből nem lehet megélni.


Kutyafelszerelés, kutyakaja webshop is rengeteg van.


Folyamatosan agyalok és csak várok a nagy ötletre, amiből tovább léphetnék. Szeretem a mostani melómat is, de unom és jó lenne saját lábon.



2018. jún. 18. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden út egy lépéssel kezdődik. Ez a tanfolyam, lenne az első mérföldkő, információkhoz, tapasztalatokhoz juthatsz a hogyan tovább-ról. Én inkább ezen dolgoznék a helyedben, hogy oldjam meg erre az időre a tanulást, és a gyerekekkel való foglalkozást. Ne hagyd ki!
2018. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos megoldani :( Igaz, hogy csak 10 szombat, de az reggeltől estig, 1,5óra utazással. Értsd: Elmennék otthonról reggel 6 kor, hazaérnék este 8-9 körül. Párom szombatokon túlórázik, nem tudnánk minden szombatot megoldani :( Ha picit közelebb lenne és csak fél nap, úgy már jobb lenne a helyzet, de így... :(
2018. jún. 18. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvosi asszisztens?
2018. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom! A férjed nem tudja ere a három hónapra szüneteltetni a túlórákat? Hány évesek a gyerekek?
2018. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen szüneteltetni nem tudja. 4éves a lányunk, 9 a fia, aki 2 hetente jön. Nem megoldható az sem, hogy ilyen sokszor bízzam másra, mert akkor hajnalok hajnalán kellene vinnem. Gödöllőn van a tanfolyam, mi pedig Győr mellett lakunk. Gondoltam az állatorvos asszisztensre is, de ott meg a munkaidő nem jó és pont, hogy saját lábra szeretnék állni. Ez a tanfolyam is Pesten van mondjuk :D
2018. jún. 18. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Még azt tudnám, hogy rokon, akihez hajnalok hajnalán is el tudod vinni.

Milyen tanfolyam ez, mi a neve?

2018. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Làthatatlan pòràz
2018. jún. 19. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!