Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Betiltanád a cirkuszokban a...

Betiltanád a cirkuszokban a betanított állatos produkciókat?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen az állatoknak ez egy börtön,nem ? Ráadásul nincsenek nyugalomban,ezer ember előtt kényszerítik mutatványokra,nagy a zsivaj-hangzavar,természetellenes.Az emberek csinálják csak a műsorokat,de miért kell állatokat is erre kényszeríteni ?
2018. aug. 12. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Igen, betiltanám. Rengeteget szenvedhetnek, míg arra megtanítják őket. Akkor is, ha ezt a cirkusz nem vállalja fel.
2018. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
64%
Igen, és több országban már be is tiltották, ugyanis ez ugyanúgy állatkínzásnak minősül, és ezért még fizet is a sok marha, hogy jót szórakozzon rajta. Hányinger. Ha egyszer belátna valaki a színfalak mögé, hogy hogyan is bánnak ezekkel az állatokkal és mit művelnek velük "idomítás" címszó alatt, lehet egy életre elmenne a kedve az effajta szórakozástól.
2018. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Állatkínzásnak tartom, betiltanám.
2018. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Betiltanam, mert egyreszt kinzas a betanitas kb, masreszt nem is szorakoztato nezni sem.
2018. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképpen.

No meg azt is, hogy a gazdi pacsit adni tanítson meg kutyulijának.

.

Nem az a kínzás, hogy megtanítják, hanem a módszer, az, hogy AHOGY!

2018. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Minden cirkuszi tanitot beraknam a ketrecbe, ugy ahogy az allatok is ugy szenvedtek.
2018. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
25%
Nem tiltanám be, mert az állatos produkciók nélkül unalmas a cirkusz.
2018. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
61%
Végignéztem a fűrész összes részét hányinger nélkül, de egy vidót, amiben cirkuszi állatokat "oktattak", nem bírtam pár jelenetnél tovább. Emellett sosem szerettem a cirkuszt, az elefántokat mindig is olyan szomorúnak tartottam, úgyhogy felőlem be lehetne tiltani, sőt legyen így. Az akrobaták stb. úgyis szórakoztatóbbak.
2018. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Akkor tiltsuk már be az állatkerteket is, mert ott is be vannak zárva. Igen, jobb lesz nekik kint a szabadban, ahol az élettartamuk a felére csökken. Nem a cirkuszokkal van a gond, hanem azokkal, akik veréssel és egyéb kegyetlenséggel tanítják az állatokat. De nem mindenhol bánnak így velük. Ez inkább a fejletlen országokra jellemző, ahova Magyarország is beletartozik.
2018. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
41%

9. Nekem jó, tiltsuk be az állatkertet is, komolyan, inkább azt kéne segíteni, hogy a természetes élőhelyükön élhessenek normálisan az állatok.

Emellett le lehet pontozni, mint ahogy eddig is, de ki lát be a fejlett ország cirkuszaiba? Aranyszalmán fekszenek a tigrisek, vagy mi? Szóval én simán meg lennék nélküle.

Tiltsuk be inkább az emberiséget lassab -.-

2018. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!