Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan tehetnék többet?

Hogyan tehetnék többet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a természetet és szívesen tennék többet a környezet védelemmel kapcsolatban, viszont mivel még pénzt nem keresek, így adományozni nem tudok. De szívesen részt vennék onkenteskedesben, kampányokban stb. Kiket/milyen szervezeteket tudnék megkeresni ezzel kapcsolatban?

Illetve magánéletben is amennyire tudok próbálok környezet tudatosan élni, ezzel kapcsolatban is bármi javaslatot meghallgatok.



2018. aug. 27. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

A legegyszerűbb amit tehetsz, hogy takarítod azt a környéket, ahol laksz. Ezzel elég egyértelmű példát mutathatsz az ottaniaknak is és talán lesznek még olyanok, akik csatlakoznak hozzád, ezzel növelve a tisztán tartott területet.

Továbbá ültethetsz növényeket különböző helyeken, pl.: veszel egy facsemetét és kiviszed az erdőbe. Ugyan ez költséges, de ha összeszeded az utcákon hagyott üvegeket, akkor azokat be tudod váltani és előbb-utóbb összejön az az összeg.


És ahhoz, hogy ilyen környezetvédelmi szervezeteket találj, nyugodtan használd a google-t és ott tudsz kedvedre válogatni és őket felkeresve érdelkődj, hogy milyen segítséget nyújthatsz nekik adományon kívül.

2018. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Melyik megyében laksz? Rendszeresen járunk erdőt takarítani, fát ültetni stb. Ha pesti vagy és érdekel, akkor át tudom küldeni, hogy milyen (ingyenes) tanfolyamon tudsz részt venni, hogy csatlakozni tudj.
2018. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok, hálás lennék ha az küldenéd :) Köszönöm
2018. aug. 27. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Elküldtem privátban. :)
2018. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!