Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most hogy testépítéssel...

Most hogy testépítéssel foglalkozok többet eszek mint régen és nem vagyok hozzá szokva, mikor bekajáltam elfog a telítettség érzett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Köszi!
2015. jan. 27. 21:29
 1/10 anonim válasza:
kapjál be egy rágót , nekem segít.
2015. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 - palilaci - ***** válasza:
Kisebb adagokra osztod a kajat es igy tobbszor eszel
2015. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem a kisebb adag is megterheli , na meg nem is tudom azt kivitelezni mert nincs rá időm
2015. jan. 27. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Par honap, vagy fel ev es teljesen megszokod!
2015. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Egyrészt legyen meg a 5-6 étkezés naponta (ugye hogy szét lehessen osztani a kaját).

Másrészt egyél sok rosttartalmú dolgot, én nem is hittem volna mennyit segít. Imádom a narancsot, és remekül beindítja a dolgokat ahol kell.

Ha a kaja mennyiségével van gond, akkor csökkentsd a CH bevitelt, és kicsit emeld meg a zsírok bevitelét. Lényeg hogy az ajánlott kalóriaplussz meglegyen. És így mennyiségre is kevesebb.


végső esetben:

Reggel: kv+cigi nincs az amit ki ne hajtana :D

2015. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen a cigaretta az nagyon jó a kur*va anyá*dat te fassz*opo!
2015. jan. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ép hogy a kv és a cigi pont hogy étvágycsökkentő ezért bagózik sok modell. Egy kiadós hasmenés pedig nem sokat segít az izomépítésben, ami ugye a tömegnövelés lényege lenne.

Én egyébként tésztára szoktam cserélni a rizst tömegelésnél, úgy sokkal könnyebb bevinni a szénhidrát mennyiséget.

2015. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj de okos ez a két utolsó emberke egyem a zuzátokat brokkolikrémes mártással!


Telítettség érzésed lehet attól is, hogy nem székelsz eleget (hogy ti is értsétek: szarsz). Így feltételeztem hogy a rostok ezen segítenének (általánosan jót tesz a beleknek, emésztésnek). Attól meg nem lesz semmi baja, hogy nagy ritkán elszív egy fél cigit kv mellett ha szorulása (!!!!) van.

Nem azt tanácsoltam hogy bagózz mint egy gyárkémény, ilyet nem tudom hol láttatok. Kicsit gondolkozzatok már mielőtt fröcsögtök mint egy fogyatékos, köszi.

2015. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Első köszi ! kipróbáltam a rágót és elmúlt a telítettség érzett. de nem értem hogy miért de lényeg hogy működik nálam is :) Többieknek is köszi mentek a zöld pacsik.
2015. jan. 28. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Rágóban is emésztést gyorsító vegyület van. Ha rengeteg rágót eszel, pl 10 et óránként, akkor hasmenést okoz.
2015. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!