Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a teendő, ha lovat találok?

Mi a teendő, ha lovat találok?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban próbálgatom az állatvédelmet. Eddig kutyákon, macskákon és nyulakon segítettem. Ma is egy kutyát intéztem, mikor szembe jött velem 4 ló. Volt, aki már a nagykaput nyitotta nekik, mások kergették őket, de a többség csak kiallt az utcára nézni a műsort. Mivel senki nem cselekedett, én egyedül vettem kézbe a dolgokat. Arrébb hajtottam őket, és hívtam a rendőrséget, akik azt mondták, hogy kijönnek segíteni. Amíg vártam rájuk, terelgettem őket, hogy forgalmasabb út felé ne menjenek, és próbáltam őket valahogy megközelíteni chipolvasóval, de ez nem sikerült. A rendőrök háromnegyed óra után sem jöttek ki, én pedig kezdtem feladni. Felhívtam a sintért, aki azt mondta, hogy majd jövő héten megnézi őket... - addig mégis hova rakjak 4 lovat??!


Végül valaki felismerte őket, és szólt a gazdájuknak. De nem lesz mindig ekkora mázlim.

Azt pedig nem tudom, ilyenkor mi lenne a teendő, kit kell hívni, mit csináljak?



2018. szept. 9. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

6-os,8-as:Az emberek többsége nem érdemli meg, hogy segítsenek neki.Akik megérdemlik, azok meg tudják találni a segítő lehetőségeket, mert emberek és tudnak beszélni, segítséget kérni, gondolkodni.

De egy állaton ha nem segítünk, ő mit tud tenni?Kiszolgáltatott, és pont az emberek miatt kerül ilyen helyzetbe!De valószínű, ezt te sose fogod felfogni.

2018. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez ritkaság, nem biztos hogy mégegyszer lovakat találsz.

Nagyon jó, hogy ilyen emberek is vannak, mint te.

2018. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!