Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha 1kóbor yorkit...

Virág199909 kérdése:

Mi a teendő ha 1kóbor yorkit találok? (lent)

Figyelt kérdés
Ma találtam 1kóbor yorkit mit csináljak elég sovány már pár napja kóborolhatott.Mit csináljak?

2012. jún. 11. 17:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy elmész vele állatorvoshoz, megnézik van-e benne chip (ez ingyenes), a szerencséd van és van benne, egyből meg is lesz a gazdi.

Ha nincs benne, a helyi menhelyt értesítsd, hátha kereste már ott a gazdija. Érdemes írnod a Noénak, Illatos útnak fb-on, sokan látják a hirdetést és megosztják!

2012. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
0%
Hát ha lehetséges próbáld meg nevelni... és plakátolj kérdez hogy kijé lehet, ha nem jelentkezik senki akkor tartsd meg ha viszont nincs lehetőséged arra hogy meg tartsd keres neki valami gazdit(ismerősök) a yorkik elég drága kutyák biztos akad neki gazdi :)
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Adj neki inni és enni! Telefonálj be a rádióba, hogy találtál egy yorkit valamit facebookra is felteheted! ha nem vagy lusta lefényképezed kinyomtatod és a környkéet szét szórod szórólapokkal! esetleg menhely :S de azt tutira nem szeretné egy kutya:S vagy vidd el egy állatorvoshoz hátha van benne chip és kiderül ki a gazdija!
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Először etesd és itasd meg. Utána mindenképpen nézesd meg, hogy van-e chipje. Ha van nyert ügyed van, csak el kell vinned a gazdájához. Ha nincs, akkor érdeklődj a menhelynél, hogy keresték-e már. Írd ki a menhelyek facebookos oldalára, képpel. Szerintem tartsd meg, ha nem jelentkezik senki, de ha erre nincs lehetőséged, akkor add be menhelyre.
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Elösször minden kép állatorvoshoz vidd el aztán ha nincs csipje akkor plakátolj kérdezd körbe az embereket hogy nem ismerős-e valakinek ez a kutya.Akár facebookra vagy hirdetős oldalra is kiirhatod hogy néz ki meg ilyenek.De ha semmi nem történik és megengedik akkor tartsd meg és neveld fel. :))
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hol találtad a kutyust? Segítek keresni, ha gondolod, átböngészem egy-két helyen az elveszett kutyák hirdetéseit.
2012. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
gondozd ha tudod. nekem így lett kutyám. apukám nagyon ellene volt és ő találta egyik barátjával mikor sétáltak. így lett kutyám és nagyon boldog vagyok. ha megteheted fogad be te.
2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont előbb keresse a kutya eredeti gazdiját, biztos hogy nagyon hiányolják valahonnan. Addig gondozza, ha eredménytelen minden, akkor jöjjön szóba, hogy megtartod.
2012. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

www.elvesztem.hu

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Vidd dokihoz,megnézni van-e chipje.Ha pedig van,akkor máris mehet haza a gazdihoz.

Ha nincs,hívd fel a yorki fajtamentőket,keresd fel a Noé állatotthont...

Akár ki is plakátolhatod a képét.

2012. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!