Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mivan az emberekkel?

Mivan az emberekkel?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé tartottam (ez mind ma volt kb 20percbe tömörítve..) és egy gyönyörű nagy cicát láttam. Úgy láttam ápolt,de se nyakörv se biléta nem volt. Nyávogott. Ahogy közelebb jött gyanúsan nagy pocakja volt. Vemhes.. Elkezdem simogatni ő hízelgett és rám mászkált. Rettentően aranyos volt :) úgy gondoltam hazaviszem chipet olvasok hátha van gazdija. De amint ezt gondoltam egy nő ki kiabál az ablakból,hogy elne merjem vinni mert feljelent és ne nyúlkáljak a cicájához *-*. Én csak annyit kérdeztem, hogy tudja e,hogy vemhes? Erre ő: "tudom,és?". Erre inkább tovább mentem és azt kiabálta utánam, hogy: "mégegyszer megne merd fogni,te idióta P*cs*".

Elengedtem. Mentem haza és a lépcsőház ablakán ami hátulra néz egy gyönyörű nagy fekete és vékonyka kutyát láttam. Leálltam nézni.láttam,hogy fél és a kisgyerekek elkezdték bottal dobálni és kővel... A kutya behúzta a farkát és elfutott :/ én gondolkozás nélkül felrohantam a chipleolvasóért és utána a kutyához. Ahogy odaértem, ott feküdt egy ember előtt. Vártam 10percet hátha elmegy vagy valami,de nem. Most akkor ő lett volna a gazdája??? olyan vékony volt szegény kutya és annyira rémült :(


Mit gondoltok erről? Ez kb 10perce történt. A kutya valószínűleg azóta is ott fekszik... Nem tudom mit tegyek...szegény cicát is sajnálom..ivartalanítani kéne :(


2019. márc. 3. 14:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%
Aki nem vigyáz az állatára, akit vállalt, az igen, felelőtlen. Akár elütik, akár nem ivartalanít, miközben amúgy megtehetné. De értem én, hogy az ilyen gazdik ezektől nem tartanak, csak akkor ne legyen sírás-rívás, ha baj történik.
2019. márc. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

Macskára én sem tennék nyakörvet, már nem azért.

Azt sem értem, hogy az emberek miért a szép, jól ápolt, esetleg fajtatiszta macskákat szedik össze "megmentik" a kertvárodban. Nálunk is ez van. Egy szelíd, nyakörves britet vittek mindig el, és osztogatták meg az anyukák, hogy jaj kié, ha nem jelentkezik senki megtartják. Jóvanakkó...

Bezzeg a girhes, kullancsosokkal csak én foglalkozom...

2019. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2019. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2019. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%
#21: lopni bűn. Ez nem sírás. Ez tény. Sírni te sírsz, hogy más ne sírjon. Meg a kérdező, akire rászóltak, hogy ne lopjon.
2019. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező nem lopni akart. A póráz nélküli kutyát is lelőhetik erdőben, ha nem egyértelmű, hogy a gazdájával van ott, az ugyanúgy a gazdi felelőssége.
2019. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%
De, a kérdező lopni akart. csak álszent módon mentésnek hívja.
2019. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!