Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért állszentek az "állatvédők"?

Miért állszentek az "állatvédők"?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy kutyás csoportban. Nap mint nap látom, hogy kiteszik, hogy találtak kiskutyákat élve vagy halva. Mindenki szidja az elkövető anyját. A nagy állatvédők. "Minden állat ugyan annyit ér". Egyik percben szidkozódnak, mert a kutya/macska a legjobb állat. Aztán kiteszi, hogy a kutyája mekkora patkányt, vakondot stb..-t fogott. Ez nem állszenteskedés. A kiskutyák szakasztott olyanok mint a nagy patkányok. Nincs annyi joguk élni nekik is? Végülis a kóbor kutya és a patkány is elég kártékony. Miért kell ezt csinálni? Miért nem vallja be, hogy problémája van, és csak a kutyákat szereti. Másik kedvencem az "Állatvédő" cégek, nonprofit szervezetek. Miért kell csúsztatni? Miért nem lehet odaírni, hogy Kutya, macska védők? Olyan színben tüntetik fel magukat, mintha minden állaton ami bajban van, segítenek, de nem. Csak kutya/macska. Egyszer nem láttam még senkit aki nyíltan kijelenti, hogy ő csak a macskát meg a kutyát szereti, és igazából nem az értêkes állatokat. Miért kell ilyennek lenni emberek?

#kutya #macska #vadállat #állatvêdelem
2019. ápr. 19. 23:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem vagy tisztában a "tud", és a "nagy" fogalmával. De mindegy, valahol úgy is megvernek majd, ha elkezded osztani a nézeteidet.
2019. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Azert azt megnézém, mikor egy kóbor kutyákból álló falka körbevesz, mivel nyugtatják magukat a kóbor állatok mellett érvelők. Ugyan ez a macskára, vadmalacra is igaz. Bár az utóbbi kilövését hál'Istennek még nem tiltatták be, ellenben a kóbor kutyák, macskákéval.

Én is szeretem az állatokat, de ha megtámadna és elkerülhetetlen, nem maradna egy épp szeme sem(ha úgy adódna).

(És igen, még a majmokat és egyéb állatokat is szeretem, de nem vagyok fanatikus.)

2019. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nincs betiltva a kóbor kutya és macska kilövése
2019. máj. 11. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!