Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy mehessek egy menhelyre segíteni?

Figyelt kérdés
Kell egy szülői beleegyezés, de nem akarják aláírni, mert szerintük hülyeség. Saját kutyám nem lehet, a tesóm retteg tőlük és szerintem anyukám is. Félnek hogy "valamelyik rühes dög" megharap vagy elkapok valamit. Mit tegyek?

2019. jún. 20. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg az 50 óra közmunkával meggyőzni őket, hátha...

Ha nem megy, akkor meg majd menj 18 éves korod után.

2019. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem az az elzüllés, hogy menhelyi állatokkal foglalkozol. De a fiatalok ugye jobban tudják, hogy mi a jó nekik, és, ha ebben nem hallgat rájuk, és hamisít, mást is meg fog tenni, és azt fogja gondolni, hogy "én bármit megtehetek, nincs szükségem rájuk". És így lesznek a 8 osztályt elvégzett kocsmatöltelékek. Persze vannak kivételek, de ahogy leírta, nem a szülei hülyék, hanem csak félnek a kutyáktól...
2019. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az 50 órám már nagyjából megvan (kb 35-40 van meg) , plusz én nem azért akarok segíteni mert muszáj. Sőt, ez egy olyan pici menhely hogy nem is biztos hogy tudnák igazolni. Ez inkább egy magánkezdeményezés mint valódi menhely, talán 5-6 önkéntes van összesen
2019. jún. 21. 09:04
 14/14 anonim válasza:
nagyon aranyos vagy hogy segiteni szeretnél az ottani kutyusoknak és cicusoknak!! :) de sajnos ha szüleid nem egyeznek bele mivel még kiskorú vagy akkor sajnos nem lehet mit tenni...aggódnak érted, őket is meglehet érteni, de próbálkozhatsz hátha , ez az életed , nagyon szeretnél nekik segiteni stb :)
2019. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!