Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék kutyát és ennek feltétele is volt,hogy ne legyen 3-asom,nem is lett,tehát lehet kutyám. Viszont: Lakásban lakunk és ötödiken,nincs lift,a kutyát pedig csak nekem kéne levinnem mindig.Régen házban laktunk,ott volt macskám,és tök szerettem,de ott mindig is akartam egy kutyát,viszont nem lehetett mert túl kicsi voltam. Nemrég gondolkodtam,hogy mi van ha inkább macskám lenne,mert őt nem kell napi 4x levinni,hanem csak 1x kb. Ráadásul kevesebb gonddal is jár. Szerintetek?

2019. júl. 29. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
De még jobb lenne hörcsög, vagy tengeri malac. A macskának sem természetes állapot egész életére egy lakásba bezárva lenni.
2019. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem lenne bezárva a macska se, vinném sétálni, van macska póráz. Ráadásul itt sem örökké fogok lakni, pár éven belül elköltözök :)

2019. júl. 29. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Macseb
2019. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Inkább macska, már a hozzáállásodból ítélve..
2019. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!