Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Várom a véleményeteket az...

Várom a véleményeteket az alábbi videóról! (? )

2010. júl. 13. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam végignézni. Remélem a "végső elszámoláskor" megkapják ezek az emberek (?) amit érdemelnek :-((
2010. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én végignéztem,az eleje nagyon elszomorító,szomorú és borzalmas volt.Az emberek rájöhetnének,hogy az állatok is érző lények,ugyan olyanok,mint az ember,sőt sokszor még jobbak is,azzal a különbséggel,hogy szegények nem tudják szavakban kifejezni,ha valami nem jó nekik vagy fáj nekik valami.

A vége jó volt,ahogy az állatok tettek az emberi bántalmazások ellen.

De tényleg jó lenne,ha az emberek nem bántanák az állatokat,mert ez nagyon szomorú és szegény állatok nem tehetnek ellenük semmit.

Jó lenne,ha valahogyan meg lehetne szüntetni a világban mindenhol az állatok bántalmazását.

Az ilyen embereknek pedig,akik ilyesmiket tesznek az állatokkal csak azt tudom kívánni,hogy éljék át ők is ugyan azokat,mint amiket ők tettek az állatokkal,de az sem lenne túl nagy baj,ha sokkal több rosszat kapnának az ilyen szívtelen,szemétláda emberek.


Ha sok pénzem lesz,akkor nyitni fogok egy állat menhelyet,ahol minden állat a legjobbat fogja kapni és bántalmazásnak nyoma sem lesz,csak a jónak és a szeretetnek.

Ez az egyik álmom.:D

Üdv mindenkinek és LE AZ ÁLLAT KÍNZÁSSSAL,MINDEN ÁLLATKÍNZÓ DÖGÖLJÖN MEG!

2010. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Végig néztem! Az elejét nagyon rossz volt nézni!:(

De amikor már az állatok vissza adnak mindent az már tetszett! Egyáltalán nem éreztem azt, hogy jaj szegény embernek most nem lesz keze...az álltoknak a természetben a helyük és nem állatkertben...ahol bezárva tartják őket.Na meg a másik az, hogy azt kéne itt bevezetni, hogy ha látnak egy haldokló Őzet akkor azt elaltatni vagy lelőni. És nem a többi egészséges állatot is megölni.:@

Nálunk az erdőben ha van 5 őz meg 12 szarvas róka meg nyuszi már nem hinném, hogy van..nagyon sokat ki löttek.:@

2010. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
most te ennyire unatkozol hogy ezeket mutogasd.. szerintem mindenkinek egy a véleménye!
2010. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A youtube-os hozzászólások nem éppen egyeznek az itteni véleményekkel, csak kíváncsi vagyok az emberek reakcióira, ha már megcsináltam a videót...
2010. júl. 13. 11:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pff..istenem a válaszoló mekkora egy...sok hasonló ember van a földön aki b*szik az állatok életére. Pedig ha az emberek össze fognának az állatokért mennyivel jobb lenne az élete mindenkinek. Én ha tehetném lenne egy jó nagy telkem ami csak az állataim lennének na és a befogadott kutyuk. Nem magamra b*sznám el a pénzem..mint a legtöbb pláza p*csa vagy a kocsi b*zi csávók. Ennyit rólatok szánalmasak vagytok. LE AZ ÁLLAT KÍNZÁSSAL! VÉDJÜK MEG ŐKET!BÁRMI ÁRON IS!
2010. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Azok az emberek akik rosszat tesznek az állatoknak meg is érdemlik a megtorlást.Ha tehetném én is jól megkínoznám ezeket az embereket.
2010. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem merem megnézni. Nagyon rossz hatással van rám. Miről szól?
2010. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elején állatkínzás állatölés majd a közepétől az állatok felháborodnak és emberekre támadnak!:)
2010. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13.04 vagyok. Köszi.:)
2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!