Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Budapesten kisállat kereskedés...

Budapesten kisállat kereskedésben mennyiért lehet kis egeret, vagy törpehörcsögöt venni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Változó. De onnan kérlek ne vegyél semmilyen állatot.


[link]



Ajánlott Facebook csoport:

Hörcsög imádók :)

Hibby Egér - Egerentyűk


Ajánlott weboldal:

horcsoginfo.hu

egerentyuk.weebly.com

2019. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Tényleg semennyire sem ajánlott Budapesti boltból egeret venni. Inkább gyere le vidékre, és megtömjük a zsebeidet egerekkel, legalább a macskának lesz egy szabadnapja.. ;)
2019. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából Pesttől 220 km-erre lakom, egy kis városban, itt is tudnák venni vagy szerezni, de azért gondoltam hogy ott vennék mert 3 óra utat hát nem tudom, hogy bírná, miben vinném, és mennyire tudnám vonaton utaztatni, észre vennék szerintem... necces kicsit...
2019. dec. 24. 16:09
 4/7 anonim válasza:
0%
Tényleg semennyire sem ajánlott Budapesti boltból egeret venni. Inkább gyere le vidékre, és megtömjük a zsebeidet egerekkel, legalább a macskának lesz egy szabadnapja.. ;)
2019. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utazással nem le ne gond. Hordozó, köré sál, az egész egy táskába. Nincs ebben semmi necces. Nem tilos így utaztatni vonaton (vagy bármilyen más járművön) kisállatot. Más kérdés, hogy ajánlottabb lenne tenyésztőtől venni (jelenleg csak aranyhörcsög tenyésztő van az országban, a Pezsi). Vagy örökbe fogadhatsz a Hörcsögmentéstől.
2019. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért nem érdemes Pesten venni kis hörit, vagy egeret? mi a baj ott a kisállat kereskedéssel?
2019. dec. 24. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik kisállat kereskedésben sem ajánlott állatot venni. Linkeltem az első válaszban is a problémát. De ideteszem megint.


[link]

2019. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!